Naujienų srautas

Sportas2018.08.27 16:29

UEFA Futsalo Čempionų lygos atrankoje „Vyčio“ tikslai – maksimalūs

LRT.lt 2018.08.27 16:29

Jau šį antradienį Jonavos arenoje prasidės pirmą kartą Lietuvoje vyksiantis UEFA Futsalo Čempionų lygos atrankos turnyras. Mūsų šalies garbę tarptautinėje arenoje antrus metus iš eilės gins šalies čempionas ir taurės laimėtojas Kauno „Vytis“.

Stipriausia Lietuvos salės futbolo komanda antradienį 19 val. stos į akistatą su Anglijos čempionu „Reading“ klubu. Trečiadienį lietuvių laukia „Murata“ iš San Marino, o penktadienį vyks mačas su šio atrankos turnyro favoritais laikomu ir salės futbolo pasaulyje puikiai žinomu Olandijos „Hovocubo“, teigiama pranešime spaudai.

Į išsvajotą kitą atrankos etapą žengs tik vienas iš keturių klubų, tad kiekvienų rungtynių kaina itin aukšta. „Vytis“ šiam atrankos turnyrui subūrė itin pajėgią komandą, kurioje rungtyniaus pajėgiausi Lietuvos futbolininkai ir itin aukšto lygio rungtynių patirties turintys legionieriai.

„Pasiruošimas praėjo sklandžiai, svarbiausia, kad be traumų. Sužaidėme keturias kontrolines rungtynes dvi iš kurių prieš vieną pajėgiausių Ukrainos klubų „Uragan“. Laimėjome tris draugiškus mačus ir kartą suklupome, tačiau tai mums tapo puikia pamoka. Esame gerai pasiruošę tiek taktiškai, tiek fiziškai, tiek techniškai. Rengėmės visą mėnesį ir spėjome susižaisti, pajausti vienas kitą aikštelėje“, - varžybų išvakarėse kalbėjo naujasis „Vyčio“ kapitonas Justinas Zagurskas.

Gruzijos ir Lietuvos čempionas džiaugėsi, kad turnyras vyks Jonavoje. „Tai išties puiki arena. Dažnai čia ir treniravomės, spėjome priprasti prie dangos, o tai labai svarbu. Apie pirmuosius varžovus iš Anglijos žinome nedaug. Tai komanda su daug legionierių, bet mes jų nebijome. Reikės eiti, kovoti ir atiduoti visas jėgas.

Kaip jaučiuosi tapęs komandos kapitonu? Jausmas neeilinis. Jaučiu didelę atsakomybę. Aišku, labai smagu, kad komanda manimi pasitiki“, – mintimis dalinosi J. Zagurskas.

Pirmą kartą į Lietuvą prieš mėnesį atvykęs brazilas Rafa dabar čia jaučiasi puikiai. Kolektyvas jį priėmė puikiai, o ir aikštelėje pavyksta vis geriau suprasti naujuosius kolegas.

„Tai puiki komanda. Manau, kad esame pajėgūs sukurti istoriją. Jaučiuosi tarsi namuose. Šiam startui ruošėmės visą mėnesį ir manau, kad esame gerai pasirengę. Pirmose rungtynėse privalėsime būti atsargūs, tačiau pernelyg koncentruotis į varžovus nereikėtų. Jei žaisime savo žaidimą viskas bus gerai.

Man teko net keturis sezonus rungtyniauti vienoje stipriausių planetos lygų – Brazilijos salės futbolo elite. Taip, Lietuvoje salės futbolas nėra tokio aukšto lygio ir toks populiarus, bet čia didesnis dėmesys kreipiamas į taktinius niuansus. Stengiuosi visą informaciją įsisavinti kuo greičiau. Tikiu, kad esame pajėgūs laimėti šį atrankos turnyrą“, – kalbėjo Rafa.

Pirmas rungtynes Kauno „Vytis“ Jonavos arenoje šį antradienį 19 val. žais su Anglijos čempionu „Reading“ klubu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi