Sportas

2015.09.08 13:45

Bilietus į Vilniaus „Žalgirio“ rungtynes su lenkais galima įsigyti tik su lietuvišku pasu

15min.lt2015.09.08 13:45

Per pirmąsias tris prekybos bilietais dienas į pirmąsias UEFA Europos lygos trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynes LFF stadione, kur dėl pergalės kovos VMFD „Žalgiris“ ir Poznanės „Lech“, parduota pusė visų pardavime esančių bilietų.

Per pirmąsias tris prekybos bilietais dienas į pirmąsias UEFA Europos lygos trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynes LFF stadione, kur dėl pergalės kovos VMFD „Žalgiris“ ir Poznanės „Lech“, parduota pusė visų pardavime esančių bilietų.

„Artėjančios rungtynės – svarbios ne tik „Žalgirio“ klubui, bet ir kiekvienam Lietuvos futbolo aistruoliui. Komanda sugebėjo pasiekti geriausius rezultatus šalies futbolo istorijoje ir tam, kad žengtume dar žingsnį į priekį ir įveiktume priešininkus iš kaimyninės Lenkijos, mums būtinas kiekvieno sirgaliaus palaikymas“, – sakė VMFD „Žalgiris“ vykdomoji direktorė Vilma Venslovaitienė. Ji pasidžiaugė, kad artėjantis mačas bus Vilniaus komandos sezono rungtynės, apie tai byloja ir sirgalių susidomėjimas jomis, ir bilietų pardavimai.

VMFD „Žalgiris“ ir Poznanės „Lech“ susitikimas vyks rugpjūčio 1 d., ketvirtadienį, 19.30 val., Lietuvos futbolo federacijos stadione Vilniuje. Jau dabar šios rungtynės vadinamos istorinėmis, nes nei viena Lietuvos komanda dar nebuvo taip toli nužengusi.

„Galime pažadėti, kad tokios atmosferos, kokia bus ketvirtadienio vakarą, LFF stadionas dar nebus matęs. Paskubėkite būti istorinio mačo liudininkais ir jo dalimi“, – pakvietė V. Venslovaitienė.

Bilietus į VMFD „Žalgiris“ ir Poznanės „Lech“ rungtynes platina „Tiketa“. Bilietų kaina – nuo 27 litų, tačiau artėjant rungtynėms bilietai nuolat brangsta.

Lenkijos futbolo klubo sirgaliai yra pagarsėję kaip vieni iš aršiausių sirgalių Rytų Europoje, todėl VMFD „Žalgiris“ keičia bilietų pardavimo principą ir jų visiškai nepardavinės rungtynių vietoje. Visi, norintys palaikyti UEFA Europos lygos trečiojo kvalifikacinio etapo pirmose rungtynėse kovosiančius Lietuvos futbolininkus, kviečiami bilietus įsigyti iš anksto.

Bilietus į VMFD „Žalgiris“ – KKS „Lech“ rungtynes galima įsigyti tik šiose „Tiketos“ kasose: Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Klaipėdos „Akropoliuose“, MISC „Europa“, Vilniaus „Siemens“ ir Panevėžio „Cido“ arenose. Bilietai parduodami tik pateikus Lietuvos Respublikos piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę. Vienas asmuo gali įsigyti ne daugiau kaip 2 bilietus.

Nuolaidos bilietams rungtynių dieną negalios.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt