Naujienų srautas

Sportas2018.08.24 22:24

A. Murray apie savo šansus „US Open“: nesitikiu laimėti

15min.lt 2018.08.24 22:24

Kitą savaitę prasidėsiančiame „US Open“ turnyre pasirodys ir Andy Murray (ATP-378), kuriam tai bus pirmasis „Didžiojo kirčio“ turnyras po 14 mėnesių pertraukos.

31-erių britas BBC interviu teigė, kad nesitiki toli nueiti šiame turnyre.

Pastarąjį kartą A. Murray „Didžiojo kirčio“ turnyre žaidė 2017 metais Vimbldone. Po to tenisininkui prireikė klubo operacijos, po kurios jis kol kas nedemonstruoja puikios formos.

Pirmajame „US Open“ etape škotas susikaus su australu Jamesu Duckworthu.

„Pradėsiu turnyrą su keistu nusiteikimu. Tokiems turnyrams aš rengiausi pastaruosius dešimt metų. Visada galvodavau, kad turiu kovoti su visais ir laimėti. Šiais metais tokių lūkesčių neturiu“, – atviravo A. Murray.

Triskart „Didžiojo kirčio“ turnyrus laimėjęs tenisininkas „US Open“ tarp skirstytų žaidėjų nepateko pirmą kartą nuo 2006 metų.

Sugrįžęs po traumos, nuo sausio mėnesio A. Murray sužaidė septynis mačus. Tris iš jų pralaimėjo solidiems varžovams – Nickui Kyrgiosui, Kyle'ui Edmundui ir Lucui Pouille.

„Į šiuos turnyrus atvykstu ne visai pasirengęs ir su labai mažai praktikos. Jei tiksliau, jokios varžybinės praktikos. Taigi, jeigu aš tobulėsiu ir fiziškai stiprėsiu, manau, kad galiu susigrąžinti gerą formą. Jau dabar galiu pasivaržyti su šiais gerais tenisininkais net tam gerai nepasirengęs“, – savo pajėgumą apibrėžė pats tenisininkas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi