Naujienų srautas

Sportas2018.08.23 15:22

Lengvaatletis A. Skuja Berlyne nustūmė rutulį iki bronzinės ribos

LRT.lt 2018.08.23 15:22

Andrius Skuja iškovojo Lietuvai medalį Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate Berlyne. Lietuvos sportininkas buvo trečias F47 klasės rutulio stūmimo varžybose. Bronzinį apdovanojimą A. Skujai lėmė trečias stūmimas, kuriuo lietuvis užfiksavo 14 m 20 cm rezultatą, rašoma pranešime spaudai.

Europos čempionu tapęs vokietis Mathiasas Uwe Schulze rutulį nustūmė 14 m 94 cm, o sidabriniu apdovanojimu džiaugėsi ukrainietis Dmytro Ibragimovas – 14 m 63 cm.

A. Skuja po finalo buvo susikrimtęs, kad sektoriuje nepademonstravo visų savo galimybių. 26-erių milžinui nepavyko apginti 2016 m. iškovoto Europos čempiono titulo šioje rungtyje.

„Atrodo, jau buvau metimą pasigavęs, bet nežinau, atrodė, kad tas rutulys per pirštus išeina. Gaila, kad nepasiekiau asmeninio rezultato, nes buvau nusiteikęs tai padaryti. Su asmeniniu rezultatu aš būčiau bent sidabrą iškovojęs. Na, bet ką, bet trečia vieta irgi gana gerai“, – sakė A. Skuja.

„Šiandien buvo labai karšta, 30 laipsnių ar net daugiau. Nepaisant to, parodėme gana gerą lygį, buvome netoli asmeninio rezultato. Aišku, visada norisi geriau. Mačiau, kad Andrius irgi tą jautė sektoriuje. Jis skubėjo, nes norėjo padaryti vis geriau. Nesusivaldymas atsiliepė šiek tiek rezultatui. Bet rezultatas yra gana aukštas. Turime bronzą ir džiaugiamės ja“, – sakė treneris Deimantas Jusys.

A. Skujos Berlyne dar laukia startas ieties metimo varžybose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi