Naujienų srautas

Sportas2018.08.21 12:07

„LTeam konferencijoje“ – nuo pasaulio čempiono iki ministro

LRT.lt 2018.08.21 12:07

Praėjusiais metais „LTeam konferencija“ intrigavo diskusijomis ir susitikimais su Pauliumi Motiejūnu, Antanu Juknevičiumi ar Airine Palšyte. Šių metų rugsėjo 13 dieną jau tradicine tampanti „LTeam konferencija“ siūlo susitikti su dar įvairesne auditorija – nuo pasaulio čempiono Andriaus Gudžiaus ir vienintelės lietuvės moterų NBA Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės iki „Virtuvės mitų griovėjo“ Alfo Ivanausko ar net Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos, rašoma pranešime spaudai.

„Reta proga, kai vienoje erdvėje susitinka tiek daug profesionalų ir sporto fanų. Dalyvių laukia netikėti pranešimai, aktualios, o gal net aštrios diskusijos su sporto, meno pasaulio žvaigždėmis, vadybos, viešųjų ryšių profesionalais, galimybė išbandyti naujas technikas ir puiki proga tiesiogiai pabendrauti“, – sako vienas iš konferencijos organizatorių Mantas Marcinkevičius, Lietuvos olimpinio fondo vadovas. 

Konferenciją pradės intriguojanti diskusija su Sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga „Sveika visuomenė: utopija ar realybė?“. Čia savo argumentus taip pat pateiks Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas Žilvinas Šilėnas, sveikatingumo ekspertė dr. Simona Pajaujienė ir Lietuvos olimpinės rinktinės vyriausiasis gydytojas Dalius Barkauskas.

Kokia aukso medalio kaina? Į šį klausimą susirinkusiai „LTeam konferencijos“ publikai atsakys ką tik Europos čempionatą laimėjęs disko metikas A. Gudžius, jo treneris Vaclovas Kidykas bei LTOK prezidentė, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė.

Apie mėgėjus profesionaliame sporte kalbės ekonomistas Nerijus Mačiulis, režisierius ir aktorius Vidas Bareikis. Kaip neperlenkti lazdos pasakos Auksinio scenos kryžiaus laureatas aktorius Marius Repšys: nuo šešerių metų intensyviai kasdien sportavęs jis net ketino tapti profesionaliu galiūnu. Intensyvus darbas, sportas ir įtampa privedė prie pervargimo, nemigos. Marius pasidalins asmenine patirtimi, kaip sportuojant padėti sau, o ne save žaloti.

A. Veryga, BNS nuotr.

Konferencijoje – specialistams itin aktualios temos apie lėšų pritraukimą sporto projektams, profesionalų renginių organizavimą, elektroninio sporto ateitį. Viešųjų ryšių specialistai pažvelgs viešojoje erdvėje kylančias krizės ir priemonės joms išspręsti.  Medikai ir mitybos profesionalai dalinsis įžvalgomis, koks turėtų būti vaikų maistas.

Konferencijos metu dalyviai turės progą išgirsti praktinių patarimų ir net pasportuoti: treniruotes ves „Impuls“ treneriai Vilma Brinec ir Tadas Pocius.

„LTeam konferenciją“ organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. Renginys vyks rugsėjo 13 dieną (ketvirtadienis) Vilniuje, „Impuls“ sporto klube, A. Vienuolio g. 4.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi