Naujienų srautas

Sportas2018.08.20 16:19

„Ryto“ treneris D. Adomaitis: norime būti universali komanda

Mažiau nei prieš savaitę į pirmąją stovyklą susirinkę dvylika Vilniaus „Ryto“ krepšininkų turėjo dar tik įvadines treniruotes. Tačiau jau netrukus Dainiaus Adomaičio auklėtiniai pradės intensyviai rengtis naujojo sezono kovoms LKL pirmenybėse ir Europos taurės turnyre.

Antradienį prie komandos prisijungs paskutinis iš keturių šį sezoną „Ryte“ žaisiančių amerikiečių – Denisas Jeromas Seeley. Klubas šiuo metu ieško dar vieno priekinės linijos žaidėjo.

„Norime, kad būtume gana atletiška, gana mobili komanda, pirmiausia, sugebanti gerai žaisti gynyboje. Nuo tos geros gynybos norime nemažai greitų atakų, nemažai atakų tomis pirmomis sekundėmis, kai priešininkų gynyba nėra pasiruošus. Norime būti universali komanda tiek gynyboje, tiek puolime“, – teigė „Ryto“ vyr. treneris Dainius Adomaitis.

Šiemet „Ryto“ komanda pasikeitusi iš pagrindų – nuo pat klubo pavadinimo, administracijos ir komandos personalo, trenerių štabo ir žaidėjų. Tačiau kai kurie iš jų grįžta į „Rytą“ po pertraukos – Dainius Adomaitis komandai vadovavo 2014-ųjų sezono pabaigoje. Ilgalaikes sutartis su klubu sudarę Evaldas Kairys ir Eimantas Bendžius taip pat yra vilkėję buvusio „Lietuvos ryto“ marškinėlius.

Kai kurie „Ryto“ žaidėjai ir treneris Dainius Adomaitis jau kitą ketvirtadienį rinksis ir į Lietuvos vyrų rinktinės treniruočių stovyklą sostinėje, kur pradės pasirengimą pasaulio taurės atrankos, antrojo etapo rungtynėms su Kroatijos ir Olandijos rinktinėmis.

Daugiau – Brigitos Virbalytės reportaže.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi