2018.08.20 10:54

C. Ronaldo paliktą spragą pildo G. Bale`as – „Real“ pergalingai pradėjo Ispanijos čempionatą

DELFI.lt2018.08.20 10:54

Sėkmingai sezono startas „La Liga“ pirmenybėse susiklostė be Cristiano Ronaldo likusiam Madrido „Real“. Pirmose Ispanijos čempionato rungtynėse karališkasis ispanų klubas 2:0 (1:0) įveikė „Getafe“ futbolininkus, o nugalėtojų komandoje pirmuoju smuiku griežė Gareth`as Bale'as.

Tai buvo ir pirmoji pergalė naujajam „Real“ strategui Julenui Lopetegui. Trečiadienį pastarajam debiutas apkarto – UEFA Supertaurės finale Zinedine`o Zidane`o įpėdinis su savo auklėtiniais 2:4 turėjo pripažinti Madrido „Atletico“ pranašumą.

Vėlyvą sekmadienio vakarą „Santiago Bernabeu“ stadione įvarčius Madrido ekipai pelnė Dani Carvajalis (20 min.) ir Garethas Bale'as (51 min.).

G. Bale`as galva galėjo pasižymėti dar pirmajame kėlinyje, tačiau kamuolys tik sudrebino vartų skersinį.

Išvykus C. Ronaldo, jį pakeisti mėgina G. Bale`as. 29 metų valas sėkmingai draskė varžovų gynybą, o po įvarčio antrajame kėlinyje pratęsė savo seriją – ketvirtą kartą iš eilės taikliu smūgiu pasižymi „La Liga“ pirmose rungtynėse.

Antrajame kėlinyje Casemiro ir Luka Modričius buvo pasodinti ant atsarginių suolo, o „Real“ vartus saugojo Keyloras Navas.

Už 40 mln. eurų iš „Chelsea“ nupirktas vartininkas Thibaut Cortois sėdėjo ant atsarginių suolo.

Sekmadienio „La Liga“ rezultatai:

„Rayo Vallecano“ 1 – 4 „Sevilla“

15 min. [0:1] Franco Vazquez

31 min. [0:2] Andre Silva

45 min. [0:3] Andre Silva

79 min. [0:4] Andre Silva

85 min. [1:4] Adrian Embarba

„Eibar“ 1 – 2 „SD Huesca“

5 min. [0:1] Alex Gallar

40 min. [0:2] Alex Gallar

69 min. [1:2] Gonzalo Escalante