Sportas

2018.08.18 19:10

B. Vanagas: į velomaratoną susirenka geriausia Lietuvos dalis

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.08.18 19:10

Į velomarartoną susirenka tie žmonės, kurie nori kažko daugiau, nei tik naršyti internete, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ sako kenktynininkas, velomaratono sumanytojas Benediktas Vangas.

„Čia susirenka geriausia dalis Lietuvos, socialiai aktyvūs žmonės, kuriems reikia kažko daugiau, negu tik naršyti internete ir rašyti komentarus. Šie žmonės veikia gerokai daugiau“, – tikina B. Vanagas.

Jo teigimu, jau tradiciniu tapęs velomaratonas turėtų pritraukti tūkstančius dalyvių. Planuojama, kad vien Vilniuje jų bus apie 10 tūkst. Tiesa, dalyviai startuos ne vienu metu.

Anot B. Vanago, 9 val. velomaratoną pradės dviratininkai. 12 val. į trasą išriedės paspirtukininkai, riedletininkai ir riedutininkai.

„Velomaratone tai naujiena, bet nusprendėme [...] pakviesti juos prisijungti į riedėjimo šventę. Na, o 13 val. bus pats gražiausias – vaikų – startas. Tada startuos vaikai iki 12 metų“, – nurodo B. Vanagas.

Pastarojo starto dalyviai išskirtiniai – jie visi vilkės pirmu numeriu pažymėtus marškinėlius ir visi įveikusieji trasą gaus medalį.

14 val. startuos mėgėjai, kurių, tikimasi, bus apie 6–7 tūkst.

Daugiau apie velomaratoną žiūrėkite įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt