Sportas

2018.08.17 17:44

G. Vainauskui parūpo naujasis „Ryto“ pavadinimas

DELFI.lt2018.08.17 17:44

Iš pradžių savininkus, o paskui ir pavadinimą pakeitęs Vilniaus „Ryto“ klubas gali įsivelti į teisinį ginčą su buvusiu prezidentu Gedvydu Vainausku. Mat pastarasis bando registruoti panašų prekės ženklą.

Žiniasklaidos grupę valdanti bendrovė „Lietuvos rytas“, kurios generalinis direktorius yra G. Vainauskas, Valstybiniam patentų biurui pateikė prašymą registruoti prekės ženklą „RYTAS“.

Paraiška pateikta birželio pabaigoje po to, kai paskelbtas naujasis reprezentacinio sostinės klubo pavadinimas, prekės ženklą numatoma naudoti sportinėje veikloje.

Bet dabartiniai ekipos vadovai aplenkė buvusį savininką. Pasirodo, naują komandos pavadinimą jie buvo numatę dar metų pradžioje – patentų biurui sausio 31 d. buvo pateikta prekės ženklo „Basketball club Rytas“ paraiška, birželio viduryje ženklas jau buvo užregistruotas.

Pirmosioms apie alternatyvius prekės ženklus paskelbusioms „Verslo žinioms“ G. Vainauskas situaciją pakomentavo lakoniškai.

„Mes registruojame viską, kas mums svarbu“, – sakė buvęs ilgametis Vilniaus klubo prezidentas.

Primename, kad iš klubo veiklos jis pasitraukė prieš metus, vėliau neliko ir jį pakeitusio europarlamentaro Antano Guogos, o svarbiausiu žmogumi klubo struktūroje tapo generalinis direktorius Darius Gudelis.

Nebelikus tiesioginių saitų su „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupe, šią vasarą klubas sutrumpino savo pavadinimą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.