Sportas

2013.07.27 11:16

R. Meilutytė pasaulio čempionate – stipresnė nei bet kada anksčiau

15min.lt, LRT.lt 2013.07.27 11:16

Olimpine sensacija užsienio žiniasklaidoje vis dar pristatoma Rūta Meilutytė atvyko į Barseloną. 16-metės lietuvės laukia svarbiausias šių metų startas – planetos pirmenybės.

Olimpine sensacija užsienio žiniasklaidoje vis dar pristatoma Rūta Meilutytė atvyko į Barseloną. 16-metės lietuvės laukia svarbiausias šių metų startas – planetos pirmenybės.

Trenerio Johno Ruddo nuomone, jo auklėtinė yra kur kas stipresnė bei labiau subrendusi nei žaidynėse Londone.

Savo žygį R. Meilutytė pradės artėjančio pirmadienio rytą. Ji dalyvaus 100 metrų krūtine kvalifikacijoje. Iš viso lietuvę išvysime besivaržančią 4-iose rungtyse – dar ji plauks 50 metrų krūtine bei bandys sėkmę 50 ir 100 metrų laisvuoju stiliumi.

J. Ruddas pasakojo, kad varžybos laisvuoju stiliumi lietuvei tebus malonumas ir per aštuonias dienas, kuomet truks čempionato kova, padės atsiriboti nuo minčių apie plaukimą krūtine. Treneris nekalba apie konkrečius rezultatus šioje rungtyje. Ir jis, ir visas pasaulis su nekantrumu laukia R. Meilutytės pasirodymo plaukimo krūtine varžybose.  

„Rūta yra tokia gera ir talentinga, kad niekada negali žinoti, ko iš jos tikėtis“, – šypsosi šešiolikmetės treneris.

Jis neslepia, kad Lietuvos plaukimo perlas labai pasikeitė per pastaruosius metus.

„Dabar Rūta visiškai kitokia – ji vyresnė, labiau patyrusi ir fiziškai kur kas stipresnė“, – tikino J. Ruddas.

„Dėl Rūtos esu ramus. Šimtu procentų pasitikiu ja. Ji – pasaulio plaukimo viršūnėje ir tikiu, kad plauks greičiau nei bet kada“, – prieš pirmenybes Barselonoje Plimuto žiniasklaidai mintimis dalijosi treneris.

Jis viliasi, kad R. Meilutytei ne tik pavyks laimėti du aukso medalius, bet ir pagerinti pasaulio rekordą. Tai, pasak jo, būtų papildoma dovana.

LRT – oficialus Pasaulio plaukimo čempionato transliuotojas.