2018.08.12 18:13

Lietuvos U16 vaikinų rinktinė nepasigailėjo ir Izraelio krepšininkų

BNS2018.08.12 18:13

Fantastišką žaidimą Europos U16 krepšinio čempionate toliau demonstruoja Lietuvos jaunučių rinktinė, iškovojusi trečią triuškinančią pergalę iš eilės.

Šįkart lietuviai rezultatu 92:46 (25:20, 33:5, 19:14, 15:7) nugalėjo bendraamžius iš Izraelio ir užsitikrino pirmą vietą A grupėje.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, bet antrajame lietuviai pribloškė varžovus spurtu 20:4 ir padidino skirtumą iki 21 taško (45:24).

Antrąjį ketvirtį lietuviai laimėjo 33:5.

Vaizdas aikštelėje po ilgosios pertraukos nepasikeitė: lietuviai dar labiau padidino pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Lietuva U16: Matas Repšys 18, Hubertas Pivorius 13, Emilis Butkus 12, Tautvilas Tubelis 11, Ąžuolas Tubelis 8.

Izraelis U16: Sagi Zilbershlagas 12, Noamas Shimonas Dovratas 10, Roy'us Paretsky 8.

Primename, kad Tomo Purlio auklėtiniai pirmose rungtynėse 84:50 įveikė Juodkalnijos krepšininkus, o antrame mače 105:55 sutriuškino slovėnus.