Naujienų srautas

Sportas2018.08.11 19:16

Prognozė: C. Ronaldo siautės Italijoje, bet „Juventus“ nebus favoritas laimėti Čempionų lygą

15min.lt 2018.08.11 19:16

Antonio Cassano, ilgametis Italijos futbolo rinktinės ir buvęs Madrido „Real“ žaidėjas, sako, kad įsigydamas Cristiano Ronaldo Turino „Juventus“ klubas užsitikrino Italijos čempionų vardą iki pat 2022-ųjų, tačiau favoritu laimėti Čempionų lygą „Juventus“ klubo A. Cassano nelaiko. 

„Belieka konstatuoti, kad „Juventus“ užsitikrino titulą iki pat 2022 metų. CR7 muš bent po 40 įvarčių per sezoną“, – „Gazzetta dello Sport“ sakė A.Cassano, pagirdamas Turino klubą, už tai, kad „įsigijo antrą geriausią pasaulio futbolininką“.

„Turino klubas išties atliko puikų darbą prisiviliodamas antrą geriausią pasaulio žaidėją. Žinoma, pačiu geriausiu futbolininku aš laikau Lionelį Messi. Netgi savo sūnui vardą daviau jo garbei. Ronaldo atsipirks „Juventus“ klubui ne tik įvarčiais, bet ir finansine nauda“, – kalbėjo A. Cassano.

„Puikiai žinau Madrido „Real“ klubą. Savo laiku jie atsikratė brazilų Ronaldo ar Davidu Beckhamu, taigi manęs nenustebino, kad taip pat jie pasielgė ir su C. Ronaldo“. 

„CR7 yra sutvertas „Juventus“ klubui. Jis yra antžmogis, kai kalbame apie fizinį pasirengimą. Jis mėgsta sunkų darbą ir niekad neatleidžia kojos nuo greičio pedalo. Neabejoju, kad jis puikiai sutars su Maxu Allegri – šis treneris yra nepakartojamas, kai reikia rasti bendrą kalbą su čempionais“. 

„Ir vis dėlto manau, kad „Juventus“ nėra favoritas laimėti Čempionų lygą, nes toks yra „Barcelona“ klubas“, – tęsė A. Cassano. 

39-erių karjerą baigęs futbolininkas stebisi, kad „Juventus“ nuomos pagrindais į „Milan“ klubą išleido Gonzalo Higuainą, nes su C. Ronaldo šis futbolininkas galėjo sudaryti neįtikėtiną tandemą.

„Manau, kad Gonzalo galėjo žaisti su Ronaldo, nes jis yra efektyvesnė Karimo Benzema kopija, o Paulo Dybalai dabar rasti rolę bus išties sudėtinga“.

A. Cassano prognozuoja, kad CR7 Italijoje susižers ne vieną prizą už rezultatyvumą.

„Ronaldo bus rezultatyviausias lygoje, Gonzalo Higuainas ir Edinas Džeko – jam už nugaros, o ketvirtas – Mauro Icardi“, – prognozuoja A. Cassano.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi