Sportas

2018.08.11 16:38

B. Virbalytė-Dimšienė: tai buvo viena geriausių progų užsikabinti medalį

LRT.lt2018.08.11 16:38

Šeštadienį Vokietijoje vykusioje Europos čempionato moterų 20 km ėjimo rungtyje lietuvė Brigita Virbalytė-Dimšienė pagerino savo ir Lietuvos rekordus ir liko per pusę minutės nuo bronzos. Pasak jos, apmaudu, nes tai buvo viena realiausių progų užsikabinti medalį, tačiau kiti veiksniai šį apmaudą užgožia.

„Svajojau apie aukštą vietą ir pirminis planas buvo TOP 6. Apie medalius stengiausi negalvoti, bet mane džiugina, kad šį sezoną aš pradėjau tikėti savimi ir pradėjau svajoti apie aukštas vietas. Anksčiau ateidavau į startą ir net slapčiausiose mintyse negalėdavau pasvajoti, kad galiu užimti tokią aukštą vietą. Dabar didžiuojuosi, kad patikėjau savimi“, – Lietuvos lengvosios atletikos federacijai kalbėjo sportininkė.

Ji sako, kad pati negali patikėti tuo, kad savo rekordus šiemet gerina tokiais tempais.

„Šiemet aš asmeninius rekordus gerinu minutėmis ir tai yra neįtikėtina“, – sakė B. Virbalytė-Dimšienė.

Sportininkė neslepia, kad šis čempionatas buvo puiki proga patekti tarp 3 geriausių Europos ėjikių apmaudu, jog iki bronzos liko pusė minutės. 

„Bronza buvo per pusę minutės. Tai šiek tiek primena 2003 metus, kai Europos jaunimo čempionate irgi likau per 20 sekundžių nuo bronzos medalio. Bet turbūt visi kiti veiksniai – Lietuvos rekordas, toks didelis asmeninis rekordas tą nusivykimą užgožia. Aišku, tai buvo viena iš geriausių progų užsikabinti medalį suaugusiųjų sporte“, – pabrėžė ketvirta pajėgiausia ėjikė Europoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt