Sportas

2018.08.13 12:56

P. Ambrazevičius: kroatai gali laimėti tik per 11 metrų baudinių seriją

LRT.lt2018.08.13 12:56

Kroatijos – Prancūzijos finalas nebus gražiausios šios čempionato rungtynės, nes ant kortos pastatyta per daug, sako futbolo komentatorius Paulius Jakelis ir komikas, laidų vedėjas, futbolo fanas Paulius Ambrazevičius laidoje „Ambrazevičius&Jakelis: fotelio ekspertų įžvalgos“.

„Man puikų rungtynių pavyzdys yra Belgijos – Japonijos ir Belgijos – Brazilijos rungtynės, bet finalas toli gražu nebus toks gražus. Šios rungtynės bus klampios, o rezultatas „slidus“, greičiausiai 1:0 prancūzų naudai“, – prognozuoja P. Jakelis.

Pasak jo, prancūzai moka pasiekti rezultatą: „Matėme labai skirtingą Prancūzijos rinktinę, jeigu jiems nereikia įvarčio, tai jie nieko ir nedaro.  Jeigu jie įmuša įvartį, toliau jie gali labai disciplinuotai gintis ir tai puikiai pademonstravo pusfinalyje. Tuomet kroatai nė karto neparodė stipriai atakuojančio futbolo.“

Futbolo komentatorius atskleidžia, kad jo širdis priklauso kroatams už puikiai sužaistą turnyrą, kurio metu visus nustebino pirmą kartą patekdami į finalą, bet finalo favoritai yra prancūzai. Anot jo, prancūzai finale turėtų būti netgi fiziškai stipresni, nes kroatai po trijų sužaistų pratęsimų bus labiau pavargę.

„Prancūzai yra labiau subalansuota komanda. Jie demonstruoja visiškai čempionišką žaidimą. Man jie atrodo stipresni ir tikiu, kad prancūzų metas atėjo“, – sako P. Jakelis.

Jis prognozuoja, kad pagrindinis laikas baigsis lygiosiomis, nes kroatai jau pamiršo ką reiškia laimėti per pagrindinį laiką. Futbolo čempionatų istorija taip pat rodo, kad finalui neužtenka 90 minučių futbolo.

„Jeigu nebus lygiųjų, tuomet laimės prancūzai, o kroatai gali laimėti tik per 11 m baudinių seriją“, – sako P. Ambrazevičius.

Pilną laidos įrašą „Ambrazevičius&Jakelis: fotelio ekspertų įžvalgos“ galite rasti čia.