Sportas

2018.08.09 17:37

Po pirmojo ketvirtfinalio – kirčiai Urugvajaus vartininkui ir liaupsės vabzdžio neprarijusiam prancūzui

DELFI.lt2018.08.09 17:37

Pasaulio futbolo čempionato pirmajame ketvirtfinalyje Prancūzija 2-0 pranoko Urugvajų, o didelę įtaką tokiam rezultatui turėjo vartininkai. Tai pastebėję futbolo sirgaliai socialiniuose tinkluose pašiepė klydusį Fernando Muslerą ir liaupsino puikiai pasirodžiusį Hugo Llorisą. 

Iki šiol užtikrintai rungtyniavęs F. Muslera ketvirtfinalyje kurioziškai praleido įvartį, kai jį smūgiu iš toli nuginklavo Antoine`as Griezmannas. Nors prancūzo smūgis skriejo tiesiai į urugvajietį, šis nesugavo kamuolio, o nukreipė jį į savus vartus. 

AFP/Scanpix nuotr.

Socialiniuose tinkluose pabrėžiama, kad Rusijoje vykstančiose pirmenybėse vartininkų nesėkmės yra itin dažnos. Pasijuokiama, jog anksčiau čempionate skaudžiai klydę argentinietis Willy Caballero ir ispanas Davidas De Gea dabar gali kiek atsikvėpti. 

Šiame kontekste prisimenamos ir „Liverpool“ vartininko Loriso Kariuso nesėkmės UEFA Čempionų lygos finale prieš Madrido „Real“. 

Tuo metu prancūzų vartų sargui Hugo Llorisui vakaras susiklostė visiškai priešingai. Londono „Tottenham“ atstovas laikomas vienu geriausių pirmojo ketvirtfinalio žaidėjų. 

AFP/Scanpix nuotr.

Sausus vartus išlaikęs H. Llorisas pirmajame kėlinyje atrėmė labai pavojingą Martino Cacereso smūgį galva, o įspūdingą reakciją pademonstravusio prancūzo šuolis yra vadinamas vienu gražiausių momentų, kuriuos šiame čempionate sukūrė vartininkas. 

H. Lloriso neįveikė ne tik varžovų smūgiai, bet ir Žemutinio Naugardo stadione skraidę vabzdžiai. Rungtynių operatoriai užfiksavo, kaip į vartininko burną mėgino įskristi didysis žirgelis, kurį prancūzas suskubo išspjauti. 

Šis epizodas labai patiko pasaulio futbolo gerbėjams, kurie sveikino H. Llorisą su tarptautine bučinių diena ir konstatavo – prancūzų vartininko penktadienį įveikti negalėjo niekas. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt