Sportas

2018.08.09 17:37

Apskaičiuota, kiek laiko Neymaras pasaulio čempionate praleido gulėdamas ant vejos

LRT.lt2018.08.09 17:37

Viso pasaulio spauda nenustoja kalbėti apie Brazilijos rinktinės žvaigždės Neymaro pasirodymą čempionate, tačiau dažniausiai dėmesys atkreipiamas ne į du įmuštus įvarčius, bet į vaidybą, kuri kitų futbolininkų, specialistų ir žiūrovų dažnai vadinama gėdinga ir neetiška. Internete plinta juokeliai ir vaizdo įrašai apie neįtikėtinus kritimus, o vienas televizijos kanalas netgi nusprendė paskaičiuoti, kiek laiko čempionate Neymaras aikštėje praleido gulėdamas.

Vietinis Šveicarijos televizijos kanalas RTS sugalvojo suskaičiuoti, kiek laiko Brazilijos žvaigždė Neymaras per ketverias rungtynes čempionate praleido gulėdamas ar besivartydamas ant vejos. Ir gautas rezultatas tikrai įspūdingas – 13 minučių ir 50 sekundžių.

Aišku, jis čempionate sužaidė 360 minučių, todėl norėdami pamatyti tikrąjį vaizdą „The Guardian“ žurnalistai nusprendė tai palyginti su kitų žaidėjų praleistu laiku gulint ant vejos.

Pavyzdžiui, Anglijos rinktinės žaidėjai Jordanas Hendersonas ir Harry Maguire`as aikštėje bendrai praleido 645 min. Net ir tiek minučių sužaidę, jie gulėdami ant žolės praleido 13 min. ir 41 sek.  Taigi Neymarui nusileidžia 9 sek.

Specialistai vis garsiau kalba apie tai, kad žaidėjų vaidyba rungtynių metu turi būti griežčiau vertinama, nes tokie elemtai tik menkina futbolo autoritetą.

Ar vėl pamatysime Neymaro aktorinius sugebėjimus, žiūrėkite nuo 20.45 val. per LRT KULTŪRĄ ir naujienų portale LRT.lt.