Sportas

2018.08.09 17:01

Lietuvių favoritai FIFA 2018 – anglai ir brazilai, mažiausiai tikimasi iš Rusijos

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, Lietuva“, LRT.lt2018.08.09 17:01

Daugiausia lietuvių lažinosi, kad šiemet pasaulio futbolo čempionatą laimės Vokietijos rinktinė, o jai iškritus savo simpatijas skiria Anglijos ir Brazilijos rinktinėms, atskleidžia lažybų bendrovės analitikas Justas Naulickas.

„Pagrindinių savo favoritų ir mėgstamiausios komandos lietuviai jau nebeturi. Daugiausia žmonių lažinosi už Vokietijos rinktinės pergalę, o iš likusių komandų daug simpatijų sulaukia Anglijos rinktinė. Jais šiemet žmonės tiki dar labiau. Ir standartiniai favoritai – brazilai“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Laba diena, Lietuva“ sako J. Naulickas.

Tuo metu pagrindinės čempionato autsaiderės, kaip rodo lažybų bendrovės duomenys, Rusijos ir Švedijos rinktinės. Taip pat mažai tikimasi iš Urugvajaus.

LRT futbolo komentatorius Paulius Jakelis prisipažįsta, jog jis nuo čempionato pradžios tiki Brazilijos sėkme.

„Tikrai maniau, kad tie patys vokiečiai bus bent jau pusfinalyje. Jų nėra. Iš tų rinktinių, kas liko, man labiausiai patinka Brazilija. Man atrodo, kad jie turėtų laimėti šį pasaulio čempionatą. Bent jau mano akimis, jie yra favoritai ir stipriausia rinktinė, nors prieš belgus ketvirtfinalyje bus ką veikti“, – svarsto komentatorius.

Pasak P. Jakelio, šiame pasaulio čempionate netrūko kuriozų. Pačiam komentatoriui labiausiai įstrigo epizodas, kai Belgijos rinktinės puolėjas Michy Batshuayi, norėdamas atšvęsti savo komandos įvartį, pataikė kamuoliu sau į galvą.

Išskirtinis įvykis, pasak P. Jakelio, ir vienoje Argentinos televizijos laidų surengta tylos minutė nacionalinei rinktinei: „Po prasto šalies rinktinės pasirodymo [jie] tarsi palaidojo savo rinktinę. Labai įdomus momentas, nieko panašaus nebuvau matęs.“

Plačiau apie įdomiausius čempionato epizodus – pokalbio įraše.