Sportas

2018.08.08 16:17

Aptarė FIFA 2018 antrąjį ratą: Vokietijos ir Kolumbijos reabilitavimasis ir nelaimėliai lenkai

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.08.08 16:17

Pirmadienį prasideda trečiasis ir daugeliui pasaulio futbolo čempionato dalyvių lemiamas grupių etapo ratas. Kai rinktinių treneriai rikiuoja savo kariaunas šiems mūšiams, futbolo sirgaliai ir apžvalgininkai dar aptaria svarbiausias antrojo rato batalijas.  

„Tas Lenkijos rinktinės pasirodymas (pralaimėtos abejos turnyro rungtynės – LRT.lt) nustebino labiausiai, nes komanda – gera. 

H grupėje Lenkija ir Kolumbija buvo vadinamos favoritėmis, tačiau abi rinktinės suklupo ir buvo žūtbūtinis mūšis – arba laimi ir išsaugai savo viltis žengti toliau, arba pralaimi ir viskas. Kai kurie Lenkijos žaidėjai likus 5 minutėms rungtynėse jau verkė. Net bijau pagalvoti, kokia kritikos lavina jų laukia Lenkijoje. Tačiau toks jau yra pasaulio čempionatas – vieni džiaugiasi, kiti verkia“, – apie Lenkijos rinktinės pralaimėjimą Kolumbijai rezultatu 0:3 pasakoja sporto komentatorius Paulius Jakelis.

Anot jo, pagirti reikia tą pačią Kolumbiją ir Vokietiją, kurios po skaudžių pralaimėjimų sugebėjo reabilituotis. Jis taip pat atkreipė dėmesį ir į čempionato įdomybes.

„Jau grupių etape pamatėme daugiau įvarčių, pelnytų baudos smūgiais, nei per visą praėjusį pasaulio futbolo čempionatą. Be to, pelnyti 5 įvarčiai į savo vartus – tai beveik 10 proc. visų įvarčių, pelnomų rungtynių metu“, – teigia P. Jakelis.

Daugiau – įraše.

Daugiau naujienų apie pasaulio futbolo čempionatą – specialiame LRT puslapyje.