Sportas

2018.08.08 15:25

FIFA 2018 žaidėjų matrioškos Maskvoje: patys rusai neperka, bet užsieniečiai susidomėjo

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2018.08.08 15:25

Rusijos saugumo tarnybos pagaliau įleido futbolo sirgalius ir kitus turistus į Maskvos Raudonąją aikštę, kuri buvo uždaryta po incidento su vietos taksi. Vietos prekiautojai sutiko šią žinią entuziastingai – jiems prekyba pagyvėjo.

Nepaisydami sustiprintų patikrų ir daugybės uniformuotų bei neuniformuotų tvarkos sergėtojų, įvairių tautybių futbolo sirgaliai atvyko pasidairyti po svarbiausią Rusijos aikštę. Ji buvo uždaryta po keistoko nelaimingo atsitikimo, kai prie vairo užmigęs taksi vairuotojas aikštės prieigose sužalojo 8 žmones.  Nustačius, kad jis nebuvo išgėręs ir kad tai ne terorizmas, aikštė vėl atidaryta. Labiausiai dėl to apsidžiaugė prekiautojai. 

Prekiautojams reikia kuo greičiau parduoti naujausias matrioškas su garsių futbolininkių atvaizdais. Pardavėjai pripažįsta, kad patys rusai jų neperka, bet užsieniečiai dažniausiai randa jiems tinkamų prekių. Nors, kita vertus, kai ateina Peru ar kokios nors egzotiškesnės šalies futbolo sirgalius, jam tenka nusivilti, nes šių šalių žaidėjų atvaizdų jie neranda.