Naujienų srautas

Sportas2018.08.07 15:46

Turkijos kompanija imasi S. Dariaus ir S. Girėno stadiono projekto

LRT.lt 2018.08.07 15:46

Kauno miesto savivaldybė skelbia S. Dariaus ir S. Girėno stadioną bei žemės sklypą pirmadienį vakare oficialiai perdavusi Turkijos bendrovei „Kayi Construction“. Mažiausią kainą konkurse pasiūliusi ir jį laimėjusi kompanija esą jau pradėjo pasiruošimo rekonstrukcijai darbus.

„Šiandien jau rengiamas technologinis planas, kuriame bus numatyti visi privažiavimai, transporto judėjimas, darbams reikalingų komunikacijų atvedimas ir t. t. Lygiagrečiai užsakinėjamos apsauginės tvoros ir statybininkų gyvenimui reikalingos patalpos. Nieko nelaukiant komplektuojama statybinė technika, kuri netrukus iš Turkijos pajudės į Lietuvą. Dalis reikalingos technikos bus nuomojama čia vietoje“, – pranešime pasakoja bendrovei „Kayi Construction“ atstovaujantis advokatas Gintaras Černiauskas.

Planuojama, kad S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukcijos darbai bus užbaigti per 20 mėnesių. Po rekonstrukcijos stadione esančių vietų skaičius nuo 9,5 tūkst. padidės iki 15 tūkst., o visos tribūnos bus uždengtos stogu. Stadionas turės modernią šildomą dangą ir atitiks aukščiausios 4-os UEFA kategorijos reikalavimus.

Kauno miesto savivaldybės skelbtame konkurse „Kayi Construction“ pasiūlė mažiausią kainą (34,95 mln. Eur). Vilniaus įmonė „Versina“ rekonstruoti stadioną siūlėsi už 35,5 mln. Eur.

Bendrovė „Kayi Construction“ 2009 metais ši kompanija pastatė Vilniuje veikiantį prekybos centrą „Ozas“. Įmonės klientų sąraše yra tokios kompanijos kaip IKEA, „Volkswagen“, „Renault“, „Beko“, „Marriot“ ir „Pirelli“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi