Naujienų srautas

Sportas2018.08.07 11:46

17-metis lietuvis pasirašė sutartį su „Blackburn Rovers“ klubu

DELFI.lt 2018.08.07 11:46

Nacionalinės futbolo akademijos auklėtinis tauragiškis Vilius Piliukaitis oficialiai sukirto rankomis su Anglijos „Championship“ klubu „Blackburn Rovers“.

Vasario mėnesį septyniolikmetis saugas pirmą kartą lankėsi Anglijos klubo peržiūroje ir paliko gerą įspūdį jo treneriams. Su akademiku pasirašyta vienerių metų nuomos sutartis su galimybe išpirkti kontraktą.

Po pasirašytos sutarties Vilius atsakė į NFA klausimus:

– Viliau, kaip jautiesi suraitęs parašą ant sutarties su „Blackburn Rovers“ klubu? Ar tikėjaisi, kad jau šią vasarą persikelsi į Angliją?

– Jaučiuosi žengęs žingsniuką į priekį ir įgavau papildomos motyvacijos dirbti toliau tikslo link. Po pasirodymo šių metų pradžioje, dažnai gaudavau užuominų, kad turiu išvykti, todėl man tai nebuvo staigmena.

– Ko tikiesi iš savo naujos karjeros stotelės?

– Visada reikalauju iš savęs maksimumo, todėl atvykęs čia stengsiuosi parodyti viską ką moku geriausiai.

– Kaip tave pasitiko klubas, ko tikisi iš tavęs?

– Klubas ir jo personalas pasitiko šiltai, mane žinojo kiekvienas treneris, kad turiu atvykti, todėl manau, kad klubas viltis deda į kiekvieną čia esantį ir atvykstantį žaidėją.

– Ar manai, kad „Blackburn Rovers“ klubas tau padės dar labiau patobulėti kaip žaidėjui?

– Anglija – futbolo šalis, kitoks požiūris, kita kalba, Šis klubas turi visas galimybes ir sąlygas tobulėti jaunam žaidėjui, todėl turėčiau čia paaugti ne tik kaip žaidėjas, o jei to neišnaudočiau – būčiau kaltas tik aš.

– Ar po vienerių praleistų metų NFA ir Pirmoje lygoje, tikėjaisi taip greitai pakelti sparnus į užsienį ar NFA prisidėjo prie to?

– Tiek NFA komandos nariai, personalas, kiekvienas treneris ir agentas Paulius Paknys tikrai prie viso to prisidėjo kiek galėjo. Žaidimas vyrų lygyje irgi davė savų vaisių, belieka tobulėti toliau ir mėgautis futbolu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi