Sportas

2018.08.07 13:44

Pasaulio futbolo čempionato atidaryme dainuos R. Williamsas

lrytas.lt2018.08.07 13:44

Iki Rusijoje vyksiančio pasaulio futbolo čempionato pradžios likus trims dienoms, jo rengėjai atskleidė renginio atidarymo ceremonijos programą.

Kaip skelbiama čempionato interneto svetainėje, birželio 14-ąją Maskvos Lužnikų stadione, prieš prasidedant Rusijos ir Saudo Arabijos rinktinių rungtynėms, koncertuos dvi pasaulinės muzikos žvaigždės. Viena jų – britų popžvaigždė Robbie Williamsas, beje, prieš pusantrų metų sukėlęs skandalą daina „Party Like A Russian“, kurioje pašiepė Rusijos oligarchus.

Tiesa, tai nesutrukdė jam prieš tris savaites koncertuoti uždarame vakarėlyje Sankt Peterburgo ekonomikos forume. „Esu laimingas ir džiaugiuosi, grįždamas į Rusiją tokiam unikaliam pasirodymui. Esu daug nuveikęs savo karjeroje, o pradėti pasaulio futbolo čempionatą prieš 80 tūkstančių gerbėjų stadione ir daug milijonų žiūrovų visame pasaulyje yra mano vaikystės svajonė. Norime pakviesti futbolo ir muzikos gerbėjus linksmintis su mumis Rusijoje, stadione, arba įsijungti televizorius šiek tiek anksčiau, kad pamatytumėte nepamirštamą šou“, – sako R. Williamsas, du sykius koncertavęs ir Lietuvoje.

Ceremonijoje pasirodys ir garsi Rusijos operos solistė, sopranas Aida Garifulina, taip pat dviejų pasaulio čempionatų laimėtojas, Brazilijos futbolininkas Ronaldo. Kaip skelbia Rusijos televizija, muzika šįkart bus pagrindinis čempionato atidarymo ceremonijos akcentas. Ceremonija bus trumpa ir prasidės likus pusvalandžiui iki rungtynių. Ceremonijos režisieriai – Feliksas Michailovas ir dailiojo čiuožimo meistras Ilja Averbuchas.

Visas čempionato rungtynes žiūrėkite nuo birželio 14 d. tiesiogiai per LRT TELEVIZIJĄ, LRT KULTŪRĄ, LRT.lt.