2018.08.05 14:44

Trečias irkluotojų medalis: M. Griškonis Europos čempionate iškovojo sidabrą

LRT.lt 2018.08.05 14:44

Jungtinėje Karalystėje, Glazge, vykstančiame Europos irklavimo čempionate Mindaugas Griškonis iškovojo Lietuvai dar vieną medalį. Vyrų vienviečių valčių finale sekmadienį sportininkas finišavo antras (6 min. 50,68 sek.) ir iškovojo sidabro medalį.

Lietuvis nusileido tik sportininkui iš Norvegijos Kjetiliui Borchui (6 min. 49,95 sek.). Trečioje vietoje liko šveicaras Romanas Roeoesli (6 min. 52,06 sek.).

Pusfinalyje M. Griškonis distanciją įveikė per 6 min. 56,67 sek. ir užėmęs pirmą vietą prasibrovė į finalą. Antras atrankoje buvo šveicaras Romanas Roeoesli (6 min. 57.24), trečias – norvegas Kjetilas Borchas (6 min. 57,26 sek.).

Lietuvos irkluotojai šiame čempionate jau yra iškovoję du medalius. Sidabro medalį šeštadienį iškovojo vyrų porinė keturvietė (Dovydas Nemeravičius, Saulius Ritteris, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius), o porinę dvivietę irkluojančios Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė laimėjo bronzos medalius.

Europos čempionatą tiesiogiai transliuoja LRT KULTŪRA ir naujienų portalas LRT.lt.