Naujienų srautas

Sportas2018.08.05 17:43

R. Meilutytė pateko į Europos čempionato 100 m plaukimo krūtine finalą

LRT.lt 2018.08.05 17:43

Europos plaukimo čempionate Rūta Meilutytė pateko į 100 m plaukimo krūtine finalą, tačiau savo pusfinalyje nusileido dviems varžovėms. Po mažiau nei valandos lietuvė dalyvavo 50 m laisvuoju stiliumi finale ir užėmė aštuntą vietą. 

Lietuvė plaukė antrajame pusfinalio plaukime ir distanciją įveikė per 1.07,06 min. Savo plaukime ji užėmė trečią vietą ir su penktu rezultatu pateko į finalą. Tiesa, šis rezultatas kiek prastesnis nei tas, kurį ryte pademonstravo plaukikė.

Lietuvė startavo greičiausiai, tačiau pirmąją distancijos pusę plaukė lėtai, taupydama savo jėgas. Antroje distancijos pusėje R. Meilutytė padidino savo greitį ir užsitikrino vietą finale.

Antrame pusfinalyje pirmoji atplaukė rusė Julija Jefimova, kurios rezultatas 1.05,77 min. Rusė pademonstravo geriausią laiką tarp visų pusfinalio dalyvių ir pasiekė čempionato rekordą.

Atrankoje R. Meilutytė lietuvė finišavo per 1.06,89 min ir parodė geriausią rezultatą. Antroje vietoje liko italė Arianna Castiglioni (1.07,13 min), o trečioji – rusė J. Jefimova (1.07,25).

Šios rungties finalas numatytas sekmadienį 19.25 val.

Šios distancijos atrankoje taip pat dalyvavo Europos jaunimo čempionė Kotryna Teterevkova, tačiau ji liko 28-a ir į pusfinalį nepateko.

Andrius Šidlauskas 100 m krūtine plaukime užėmė šeštą vietą, o Simonas Bilis, nepateko į savo rungties finalą ir pusfinalyje užėmė 12-ą vietą. 

Visus Lietuvos plaukikų startus galite rasti čia.

Europos plaukimo čempionatą tiesiogiai transliuoja LRT KULTŪRA ir naujienų portalas LRT.lt.  

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi