Naujienų srautas

Sportas2018.08.04 15:58

Ispanijoje sulaikytas buvęs „Tour de France“ laimėtojas J. Ullrichas

BNS 2018.08.04 15:58

Vokietis Janas Ullrichas, vienintelis prestižines dviračių lenktynes „Tour de France“ laimėjęs šios šalies atstovas, buvo sulaikytas Ispanijos Balearų salose dėl įtariamų grasinimų įsibrovus į kaimyno namą, šeštadienį paskelbė policija.

Karjerą baigęs 44-erių dviratininkas buvo sulaikytas penktadienio popietę. Įtariama, kad jis „įsibrovė į namus ir grasino“ kaimynui Balearų salų sostinėje Maljorkos Palmoje, naujienų agentūrai AFP sakė policijos atstovė.

Ispanijos žiniasklaida skelbė, kad J. Ullricho grasinimų susilaukęs kaimynas yra vokiečių aktorius ir filmų režisierius Tilas Schweigeris, bet policijos atstovė naujienų agentūrai AFP šios informacijos patvirtinti negalėjo.

Daugiau detalių apie incidentą nėra žinoma. J. Ullrichą vėliau šeštadienį apklaus teisėjas.

Buvęs dviratininkas yra žinomas kaip vienintelis vokietis, laimėjęs Prancūzijos organizuojamas garsiąsias lenktynes „Tour de France“. Tą jis padarė 1997 metais.

Jis taip pat laimėjo auksą 2000-ųjų Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse.

Tačiau vėliau jis įsipainiojo į kaltinimus dėl dopingo vartojimo bei buvo pašalintas iš 2006 metų „Tour de France“ dėl savo sąsajų su „Operation Puerto“ skandalu, kurio epicentre atsidūrė daktaras Eufemiano Fuentesas, atlikinėjęs kraujo perpylimus garsiausiems pasaulio dviratininkams.

2013 metais J. Ullrichas prisipažino vartojęs dopingą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi