Naujienų srautas

Sportas2018.08.01 19:37

Meilė Marijampolės „Sūduvai“ paskatino surengti vestuves stadione

Trečiadienio vakarą Marijampolėje vyksiančių futbolo rungtynių tarp Lietuvos čempionės „Sūduvos“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ komandų ypač laukia dvyliktas „Sūduvos“ žaidėjas – į klubą „Sūduvos sakalai“ susibūrę Marijampolės ekipos gerbėjai. Ištikimi aistruoliai pabrėžia savo komandą palaikantys ne tik kai laimi, bet ir kai pralaimi, o šūkis „visada kartu“ vieną gerbėją paskatino net ir vestuves surengti stadione.

Marijampolės futbolo ekipai „Sūduva“ per Čempionų lygos atrankos antrojo etapo pirmąsias rungtynes Serbijoje nepavyko prilygti Belgrado komandai. Nepaisant to, šį vakarą futbolo arenoje Marijampolėje vyksiančio atsakomojo susitikimo itin laukia komandos gerbėjai – į klubą susibūrę „Sūduvos sakalai“. Ištikimiausi aistruoliai per pergales ir pralaimėjimus komandą lydi jau dešimtmetį. Tarp jų – žinoma sinoptikė Judita Liukaitytė-Kukienė, kurią pirmą kartą į sirgalių tribūną atsivedė broliai.

„Kartais būdavo, kad „gal nevažiuosiu“, „gal dar nelabai norėčiau“, tai jaunesnis brolis, būdavo, paimdavo šaliką, uždėdavo man ant kaklo. Sakydavo, „važiuosi“. Aš net neprieštaraudavau, nes iš jo tai labai retai pamatysi. Tai taip po truputėlį ir įsitraukiau“, – pasakoja „Sūduvos“ gerbėja.

„Sūduvos“ gerbėjai 12-u ekipos žaidėju save juokais vadina ne šiaip sau – ištikimybę numylėtai komandai varge ir džiaugsme aistruoliai įrodė ne kartą, o J. Liukaitytė-Kukienė šiuos priesaikos žodžius prieš keletą metų net savo vestuvių dieną ištarė stadione, apsupta ne tik artimųjų ir draugų, bet ir „Sūduvos“ žaidėjų.

Daugiau – Giedrės Baltrušytės reportaže.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi