Naujienų srautas

Sportas2018.07.31 10:27

Lietuvos ir Serbijos čempionų rungtynės domina visą Lietuvą

LRT.lt 2018.07.31 10:27

Trečiadienį Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje vyksiančios Čempionų lygos atrankos II etapo atsakomosios rungtynės tarp Lietuvos čempionės „Sūduvos“ ir Belgrado „Crvena zvezda“ komandų traukia futbolo gerbėjus iš visos šalies. Bilietai į šias rungtynes aktyviai perkami ne tik Marijampolėje, bet ir kituose Lietuvos miestuose, rašoma pranešime spaudai.

Iki rungtynių likus 2 dienoms akivaizdu, kad žiūrovų stadione bus ne mažiau nei per Čempionų lygos atrankos I etapo mačą su Nikosijos APOEL. Tuomet rungtynes stebėjo 3678 žiūrovai.

Ne visų internetu įsigyjamų bilietų pirkimo vietą galima nustatyti, tačiau „Sūduvos“ turimi duomenys leidžia daryti išvadą, kad „Sūduvos“ ir „Crvena zvezda“ rungtynės domina ne tik marijampoliečius ir kitų Sūduvos regiono miestų gyventojus.

10 proc. bilietų yra įsigyti Vilniuje, 7 proc. – Kaune. Mažesnis kiekis bilietų buvo nupirkti Klaipėdoje, Alytuje, Panevėžyje, po keletą įsigyta Jonavoje, Kaišiadoryse, Kuršėnuose, Telšiuose.

Antradienis yra paskutinė diena, kai bilietai į „Sūduvos“ ir „Crvena zvezda“ rungtynes kainuoja pigiau, rungtynių dieną jie, tradiciškai, keletu eurų brangsta. „Arvi“ arenos centriniuose – D ir E – sektoriuose jau senokai laisvų vietų nebėra, o greta jų esančiuose C ir F sektoriuose antradienio rytą buvo likę, atitinkamai, 2 ir 11 laisvų vietų.

Šias rungtynes tiesiogiai transliuos LRT KULTŪRĄ ir naujienų portalas LRT.lt.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi