Naujienų srautas

Sportas2018.07.31 10:03

„Sūduvą“ išpeikęs R. Cicilia suskubo teisintis: man čia patinka

LRT.lt 2018.07.31 10:03

Žiniasklaidoje pasirodžius „Sūduvos“ puolėjo Rigino Cicilios teiginiams, kad jis yra nelaimingas Lietuvoje, jis suskubo neigti savo žodžius ir teigė, kad žurnalistai iš Olandijos iškraipė jo žodžius, rašoma pranešime spaudai.

Tris įvarčius Čempionų lygos atrankos pirmose rungtynėse su „Apoel“ įmušęs puolėjas Olandijos spaudai tikino, kad nori kuo greičiau palikti Marijampolę.

Po Lietuvą pasklidus tokiems, iš Olandijos naujienų tinklalapių paimtiems žodžiams, futbolininkas nusprendė išplatinti pareiškimą, kuriame teigiama, kad jo žodžiai buvo iškraipyti.

R. Cicilios pareiškimas:

„Keletas žurnalistų iš Olandijos buvo atvykę dėl interviu, aš buvau nustebęs, kad jie tikrai atvyko. Po interviu sutarėme, kad prieš skelbdami, siekiant išvengti nesusipratimų, jie atsiųs tekstą peržiūrai.

Jie to nepadarė, o aš buvau labai nustebęs skaitydamas straipsnį, nes jis buvo labiau neigiamas nei teigiamas. Jie teiravosi apie mano patirtį čia, aš buvau pozityvus, nes esu laimingas šiame klube ir su šiais aistruoliais.

Turėjome ir keletą pokalbių atsitiktinėmis temomis, o jie pasinaudojo daugeliu dalykų, išimdami juos iš konteksto. Leiskite man pasakyti aiškiai – man čia patinka ir aš esu čia laimingas.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi