Naujienų srautas

Sportas2018.07.30 23:11

A. Štalbergas – apie viešą „Lietkabelio“ paslaptį: arba leidi jam žaisti, arba lieki be darbo

DELFI.lt 2018.07.30 23:11

Buvęs Panevėžio „Lietkabelio“ vyriausiasis treneris, latvis Artūras Štalbergas interviu vienam Latvijos žurnalui teigė, kad dirbdamas Panevėžyje jautė spaudimą iš klubo vadovybės dėl vieno krepšininko žaidimo laiko.

Latvis prisipažino sulaukęs griežtų „Lietkabelio“ valdybos nario Irmanto Aukštikalnio žodžių dėl jo sūnaus Luko Aukštikalnio žaidimo laiko.

Po vienerių rungtynių naktį krepšinio specialistas sulaukė skambučio, kuomet tiesiai šviesiai buvo pasakyta apie Luko praleidžiamas minutes aikštėje.

„Turi du pasirinkimus – arba jis pradeda žaisti ir tu čia lieki, arba nepradeda ir lieki be darbo. Į šį klubą esu įdėjęs pernelyg daug pinigų“, – I. Aukštikalnio žodžius Latvijos žiniasklaidai kartojo A. Štalbergas, atskleidęs viešą „Lietkabelio“ paslaptį.

„Skaudu, kad dėl kažkokio vaikėzo ir turtingo jo tėčio, kuris turi daug pinigų, taip nutinka. Nes juk privalai leisti žaisti", – teigė tris mėnesius „Lietkabeliui“ vadovavęs krepšinio specialistas. Anot jo, prieš atvykdamas į klubą nežinojo, kad komandoje yra valdybos nario sūnus.

Ilgai laukti A. Štalbergo atleidimo nereikėjo: krepšinio specialistas darbo neteko praėjusių metų gruodžio pradžioje. Oficiali klubo versija – prastas komandos žaidimas, nors A. Štalbergo vadovaujamas „Lietkabelis“ sezoną pradėjo sėkmingai – Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) su 10 pergalių ir 4 pralaimėjimais užėmė trečiąją poziciją, o Europos taurės B grupėje su 3 pergalėmis ir 4 nesėkmėmis žengė ketvirtoje vietoje.

Vis dėlto lapkričio antroje pusėje „Lietkabelis“ krito į duobę – patyrė penkis pralaimėjimus iš eilės.

Tiesa, naujoje „Lietkabelio“ sudėtyje, kuriai vadovaus Gintaras Kadžiulis, neliko ir 22-ejų L. Aukštikalnio.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi