Sportas

2018.07.30 13:46

Neymaras pagaliau prisipažino persistengęs vaidindamas Rusijoje

DELFI.lt2018.07.30 13:46

Rusijoje vykusiose planetos futbolo pirmenybėse Brazilijos rinktinės žvaigždė 26-erių Neymaras paliko dvejopą įspūdį – žavėjo savo žaidimu ir nemaloniai stebino aktoriniais sugebėjimais po pražangų. Paryžiaus „Saint Germain“ puolėjas pirmą kartą viešai prisipažino kiek perlenkęs lazdą, atsiprašė ir paaiškino tokio savo elgesio priežastis.

„Kartais persistengiu, tačiau tiesa yra tokia – aikštėje aš kenčiu“, – kalbėjo Neymaras savo rėmėjų vaizdo įraše, paviešintame per daugelį Brazilijos televizijos kanalų.

Brazilijoje šios šalies rinktinės lyderis taip pat buvo kritikuojamas dėl pasikartojančių efektingų griuvinėjimų ir ilgo raičiojimosi ant vejos per FIFA 2018 turnyro rungtynes.

Neymaras duotame interviu tvirtino, kad pasikeitė: „Man prireikė laiko, kad priimčiau visą tą kritiką, pasižiūrėčiau į veidrodį ir tapčiau nauju žmogumi. Tiktai tas, kas nukrenta, gali vėl atsistoti“.

Brazilas kreipėsi ir į sirgalius, kviesdamas nuo jo nenusisukti ir paremti. „Jūs galite ir toliau akmenis į mane svaidyti arba galite padėti tuos akmenis į šoną ir ištiesti man ranką“, – sakė jis.

Neymaras kalbėjo, kad perdėtos jo reakcijos susijusios su nemokėjimu susitaikyti su pralaimėjimais.

Pasaulio čempionate viena iš favoričių laikyta Brazilijos rinktinė savo pasirodymą baigė ketvirtfinalyje, kur 1:2 patirto pralaimėjo Belgijai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt