Naujienų srautas

Sportas2018.07.27 18:48

Rusijos futbolo rinktinės lyderis pradeda legionieriaus karjerą, treneris pratęsė sutartį

DELFI.lt 2018.07.27 18:48

Pasaulio futbolo čempionate blizgėjęs ir prie istorinio Rusijos ekipos pasiekimo smarkiai prisidėjęs Aleksandras Golovinas pasirinko tolesnę karjeros stotelę. 22-ejų saugas, kuriuo domėjosi tokios Anglijos ekipos kaip Londono „Chelsea“ ir „Arsenal“, keliasi į Prancūzijos pirmenybes.

Rusas pasirašė penkerių metų sutartį su „Monaco“ klubu. Prancūzijos vicečempionai Maskvos CSKA ekipai turėjo sumokėti 30 mln. eurų. „Raudonarmiečiams“ tai tapo rekordinio dydžio suma, gauta už žaidėjo perėjimą.

A. Golovinas taip pat tapo brangiausiu visų laikų Rusijos futbolininku, aplenkęs Jurijų Žirkovą, už kurį 2009-aisiais „Chelsea“ nepagailėjo 21 mln. eurų.

„Monaco“ naujokas buvo vienas kertinių pasaulio čempionate pirmą kartą ketvirtfinalį pasiekusios Rusijos rinktinės žaidėjų ir pelnė vieną įvartį bei atliko du rezultatyvius perdavimus.

Praėjusiame sezone į CSKA varžovų vartus jis kamuolį siuntė 7 kartus ir 6 sykius asistavo komandos draugams.

Tuo metu Rusijos rinktinės vyriausiasis treneris Stanislavas Čerčesovas penktadienį pratęsė bendradarbiavimą su savo tėvynės futbolo federacija.

Nuo 2016 metų nacionalinę komandą treniruojantis 54-erių specialistas pasirašė naują dvejų metų sutartį su galimybe ją pratęsti dar tokiam pačiam laikotarpiui.

Žiniasklaida skelbia, kad treneris per metus uždirbs 2,4 mln. eurų, o pridėjus premijas jo atlyginimas gali išaugti iki 3 milijonų. Federacijos vadovai nurodo kiek kuklesnius skaičius – esą 2,5 mln. eurų per metus pasidalins visas rinktinės trenerių štabas.

Kartu su S. Čerčesovu analogiškos trukmės sutartis pasirašė visi jo asistentai, tarp kurių yra ir Rusijos rinktinės vartininkus treniruojantis lietuvis Gintaras Staučė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi