Naujienų srautas

Sportas2018.07.27 12:30

Naujasis „Lietkabelio“ direktorius – apie klubo viziją ir tai, ką reikėtų keisti klube

LRT.lt 2018.07.27 12:30

Panevėžio „Lietkabelio“ klube darbą pradėjo naujasis generalinis direktorius Martynas Purlys, kuris daugiau nei dešimtmetį dirbo Vilniaus „Ryto“ komandoje. Jau po mažiau nei trijų savaičių komanda pradės pasiruošimą 2018–2019 metų sezonui, todėl naujasis klubo vadovas turi daug darbo ir jo laukia labai aktyvi vasaros antra dalis, rašoma pranešime spaudai.

– Kokie laukia pirmieji darbai?

– Turime nedaug laiko, todėl jį bandysime išnaudoti maksimaliai. Reikia suburti administraciją, suformuoti trenerių štabą ir sukomplektuoti sudėtį. Formuosime sudėtį kartu su klubo prezidentu Alvydu Bieliausku ir Gintaru Kadžiuliu. Trenerio žodis renkantis krepšininką bus lemiamas.

Taip pat atskleisiu, kad turėsime naują trenerių štabą – du naujus asistentus, naują fizinio rengimo trenerį ir naują kineziterapeutą. Visą štabą pristatysime atskirai, kai bus sudėti visi parašai ant sutarčių. Manau, kad jau kitą savaitę skelbsime apie pasirašytas sutartis su žaidėjais, kadangi derybos sėkmingai žengia į priekį.

– Ką norite pagerinti klube?

– Norime sustiprinti marketingo pusę, daugiau dirbti su socialiniais tinklais. Norime būti klubu, kuris būtų interaktyvus ir patrauklus jaunimui. Praktika rodo, kad geras darbas su žiūrovais lemia ir jų skaičių tribūnose. Esame numatę naujovių, kurias diegsime palaipsniui ir tai galima bus matyti sezono metu.

BNS nuotr.

– Kokias matote sudėties gaires?

– Dabar turime sutartis su Lipkevičiumi, Mavra, Taroliu ir Rimša. Vadinasi, dar turime įsigyti mažiausiai 8 žaidėjus. Dabar yra liepos pabaiga, todėl darbo daug. Džiaugiuosi, kad vykstant klube permainoms darbas judėjo ir treneris Kadžiulis net būdamas Vokietijoje su 20-mečių rinktine bendravo su treneriais ir rinko svarbią informaciją apie dominančius žaidėjus. Domimės visais laisvais lietuviais ir tais, su kuriais baigėsi sutartys. Žinoma, kad vien su lietuviais neišsiversime ir reikės sudėtį stiprinti legionieriais.

– Kada prasidės pasiruošimas?

– Į pirmąją stovyklą rinksimės rugpjūčio 13-ąją Panevėžyje. Fizinio rengimo treneris jau yra sudaręs programą, kaip sportuosime, kaip ruošimės sezonui. Derinsime draugiškų rungtynių tvarkaraštį. Žinome,  kaip svarbu pasiruošti sezono startui turint visą sudėtį, kadangi LKL yra labai konkurencinga lyga ir nuo pat pradžių reikės rodyti gerą sportinę formą. Džiaugiamės, kad nereikės žaisti FIBA Čempionų lygos atrankoje, o turime garantuotą vietą turnyre. Šiame turnyre mūsų laukia rimti varžovai, todėl komplektuojant sudėtį turime apgalvoti kiekvieną ėjimą itin atidžiai, jog žaidėjas tiktų ne tik LKL kovoms, bet ir tarptautiniam turnyrui.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi