Naujienų srautas

Sportas

2018.07.25 13:41

Panevėžio „Lietkabelį“ paliko du vadovai

LRT.lt 2018.07.25 13:41

Panevėžio „Lietkabelio“ klubui nuo kito sezono vadovaus naujas generalinis direktorius. Taip pat pasikeis ir sporto direktorius.

Pastaruosius trejus metus generaliniu direktoriumi dirbęs Mantas Ignatavičius traukiasi iš šio posto, rašoma pranešime spaudai.

„Džiaugiuosi, kad per šiuos trejus metus pavyko įgyvendinti ne vieną savo idėją, kuri atnešė nemažai pergalių ir džiugių akimirkų. Noriu padėkoti visiems, su kuriais dirbome kartu per šiuos metus. „Lietkabeliui“ linkiu sėkmės ir visuomet palaikysiu klubą“, – sakė M.Ignatavičius.

M. Ignatavičiui dirbant „Lietkabelio“ direktoriumi klubas laimėjo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) sidabro medalius, o Karaliaus Mindaugo taurėje iškovojo sidabrą bei bronzą.

Didelį žingsnį į priekį „Lietkabelis“ padarė dar užpernai, kai debiutavo Europos taurėje ir antrajame pagal pajėgumą Senojo žemyno klubiniame turnyre rungtyniavo dvejus metus.

Savo darbą „Lietkabelyje“ baigė ir dar vienas ilgametis darbuotojas – pastaruoju metu sporto direktoriumi dirbęs Rokas Mickevičius.

„Lietkabelis“ šį tarpsezonį vyr. treneriu paskyrė Gintarą Kadžiulį ir pasirašė sutartį su Vyteniu Lipkevičiumi.

„Lietkabelis“ artimiausiu metu paskirs naująjį direktorių, su kuriuo yra baigiamos derybos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi