Naujienų srautas

Sportas2018.07.19 15:21

Kodėl „Vytautas“ išgaravo iš Prienų klubo pavadinimo?

Prienų „Taupomasis bankas“, Prienų „Gėlupis“, Prienų „Rūdupis“, „Prienai“, Prienų „TonyBet“ ir Prienų-Birštono „Vytautas“ – krepšinio komandos pavadinimas mieste Kauno apskrityje keitėsi ne kartą ir darsyk pasikeitė šią vasarą.

Nuo 2015 metų klubas vadinosi Prienų-Birštono „Vytautu“, bet 2018–2019 m. sezoną iš trijų žodžių lieka tik vienas.

Virginijaus Šeškaus treniruojama komanda vėl vadinsis „Prienai“, kaip jau buvo anksčiau.

Tai šią savaitę patvirtino ir Lietuvos krepšinio lyga, kurioje 10 tūkst. gyventojų miestelio komanda rudenį pasitiks dešimtąjį sezoną.

Vienas klubo įkūrėjų ir vadovų Aurimas Bartuška paaiškino, kad pavadinime neliko nei „Vytauto“, nei Birštono dėl panašių priežasčių.

„Vytautas“ sakė, kad nebepaveža – nebeturi tokių galimybių kaip anksčiau, – teigė A. Bartuška. – „Vytautas“ turėtų likti tarp mūsų rėmėjų, bet nebebus generaliniu.“

Sveikatingumo ir poilsio komplekso Birštone „Vytautas mineral SPA“, kuriame praėjusį sezoną gyveno garsieji broliai Ballai su tėvu LaVaru Ballu, ir „Birštono mineralinių vandenų“ valdybos pirmininkas Norbertas Pranckus yra ir Prienų krepšinio klubo prezidentas.

Tačiau jis apie savo pareigas klube ir krepšinio komandos pavadinimą komentavo nedaug.

„Aš dar nesu pasiruošęs atsakyti į šiuos klausimus“, – ketvirtadienį sakė N. Pranckus.

Prie komandos pavadinimo neliks ir Birštono. „Miestas neįvykdė visų pažadų ir mažai prisidėjo prie klubo rėmimo“, – paaiškino A. Bartuška.

Dusyk LKL bronzos medalius (2011 ir 2012 m.) laimėjusio ir dukart Lietuvos krepšinio federacijos taurę (2013 ir 2014 m.) iškovojusio krepšinio klubo svarbiausia rėmėja liks Prienų miesto savivaldybė, bent jau iki tol, kol atsiras naujas generalinis rėmėjas.

Kaip mėgsta sakyti A. Bartuška, finansinė klubo piramidė vėl primins skruzdėlyną.

„Mes bandome surinkti komandos biudžetą iš nedidelių rėmėjų, bet tokių, kurie įvairiomis išgalėmis padeda komandai, turime labai daug. Tokiu būdu mums tenka daugiau darbo, bet nelieka grėsmės, kad staiga pasitraukus vienam rėmėjui, viskas sugriūtų, – sakė A. Bartuška, vadovaujantis ir Verknės girininkijai. – Jei šernas paknisa skruzdėlyną, šapas po šapo skruzdės jį vėl atstato.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi