2018.07.18 18:02

Irkluotojas Ž. Gališanskis tapo Europos universitetų žaidynių čempionu

ELTA2018.07.18 18:02

Portugalijoje vykstančių Europos universitetų žaidynių irklavimo varžybų vyrų vienviečių valčių rungtyje aukso medalį iškovojo lietuvis Žygimantas Gališanskis.

Kauno technologijos universiteto (KTU) studentas finale 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 27,09 sek.

Antrąją vietą užėmė suomis Joelis Naukkarinenas (7 min. 29,61 sek.).

Merginų vienviečių valčių finale Lietuvos sporto universiteto (LSU) atstovė Aistė Andrulevičiūtė (9 min. 43,16 sek.) liko paskutinė – septinta.

Vaikinų pavienių dviviečių valčių finale Klaipėdos universiteto (KU) studentai Tautvydas Vaitkūnas ir Dovydas Balsys (7.18,15) finišavo penkti.

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) atstovai Armandas Kelmelis ir Karolis Kamarauskas (6.55,99) laimėjo porinių dviviečių valčių B finalą ir galutinėje įskaitoje užėmė septintąją vietą.

KU studentas Tomas Plauska (8.10,82) lengvo svorio vienviečių valčių B finale liko penktas, o galutinėje rikiuotėje – 11-as.