2018.07.18 17:26

Lietuvos 20-mečiai krepšininkai nepateko į Europos čempionato ketvirtfinalį

LRT.lt 2018.07.18 17:26

Lietuvos dvidešimtmečių rinktinė baigė kovą dėl Europos čempionato apdovanojimų. Arvydo Gronskio auklėtiniai 70:75 (21:15, 8:11, 19:18, 31:22) turėjo pripažinti Ispanijos rinktinės pranašumą, rašoma Lietuvos krepšinio federacijos pranešime.

Susitikimo pradžioje sėkmingiau rungtyniavo lietuviai, kuriems buvo pavykę įgyti aštuonių taškų persvarą (19:11). Tačiau daugiausiai Osaso Ehigitoro pastangų dėka Ispanijos rinktinei pavyko priartėti (29:26).

Ketvirtajame kėlinyje lietuviams vėl pavyko spurtuoti (54:44), bet varžovai įpusėjus ketvirčiui išlygino (59:59), o vėliau ir persvėrė rezultatą savo naudai (61:65). Paskutinėmis mačo minutėmis pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, tačiau sėkmė lydėjo varžovus, kurie ir iškovojo pergalę.

Lietuvių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Gytis Masiulis, pelnęs 19 taškų. Arnas Velička įmetė 15, Matas Jogėla pridėjo 12.

Kovoje dėl 9–16 vietų lietuviai ketvirtadienį susikaus su Švedijos ir Izraelio poros pralaimėtoju. Rungtynių pradžia 14 val. 30 min.