Sportas

2018.07.18 12:32

Pirmą kartą Vilniuje – akmenslydžio diena

LRT.lt2018.07.18 12:32

Penktadienį įvyks pirmoji Vilniuje akmenslydžio arba kerlingo diena. Visi norintys su instruktorių pagalba galės nemokamai išbandyti akmenslydžio azartą.

„Kerlingas – tai smagi sporto šaka, kurioje derinami fiziniai ir protiniai įgūdžiai. Taip pat tai yra viena iš nedaugelio sporto šakų, kurioje varžytis gali visi nepriklausomai nuo jų amžiaus, lyties ar sugebėjimų, tad penktadienį „Akropolio“ Ledo arenoje lauksime šeimų, draugų būrelių, bendraminčių, visų, kas nori išbandyti kažką naujo“, – pranešime žiniasklaidai sako Lietuvos kerlingo asociacijos generalinis sekretorius Vygantas Zalieckas.

Norintys išbandyti akmenslydį kviečiami iš anksto užsiregistruoti Lietuvos kerlingo asociacijos puslapyje. Visu reikalingu sporto inventoriumi, taip pat specialiais ledu slystančiais batų padais žada pasirūpinti Akmenslydžio dienos organizatoriai.

Renkantis aprangą ir avalynę organizatoriai pataria nepamiršti, kad užsiėmimai vyks Ledo arenoje, tad reiktų turėti patogius ir kiek šiltesnius batus persiavimui, judesių nevaržančią aprangą. Viršutinė apranga turėtų būti daugiasluoksnė – iš pradžių gal ir atrodys šaltoka, bet išmokus trinti ledą, pasidaro šilta.

Planuojama, kad tokie akmenslydžio renginiai ateityje taps reguliarūs.