Sportas

2018.07.12 10:45

L. Modričius: Anglijos ekspertai nuvertino Kroatijos rinktinę

LRT.lt2018.07.12 10:45

Luka Modričius po pusfinalio su Anglija „The Guardian“ žurnalistams pripažino, kad priešininkų žiniasklaida ir ekspertai rodė mažai pagalbos Kroatijos rinktinės žaidėjams ir būtent tai juos motyvavo laimėti šį susitikimą.

„Žmonės, Anglijos žurnalistai, televizijos ekspertai – visi jie nuvertino Kroatiją ir tai buvo didžiulė klaida. Mes skaitėme, matėme jų kalbas ir galvojome „gerai, pamatysime, kas pusfinalyje bus pavargę“. Visi paminėti žmonės turėtų būti kuklesni ir labiau gerbti savo oponentus nei tai darė prieš pusfinalį“, –  piktinosi L. Modričius.

Jis pridūrė, kad susitikime kroatai dominavo ir fiziškai ir psichologiškai, o kalbas apie nuovargį tai turėjo greitai nutildyti.

„Mes turėjome laimėti rungtynes dar iki pratęsimo. Kroatija finale ir tai – didžiausias pasiekimas mūsų futbolo istorijoje ir tuo turėtume didžiuotis“, – sakė saugas.

AFP/Scanpix nuotr.

Ivanas Perisičius, kuris įmušė pirmąjį Kroatijos įvartį pusfinalio rungtynėse, pripažino, kad tai buvo sunkios rungtynės ir jis džiaugėsi savo komandos draugų ištverme, kuri nulėmė trečią pergalę čempionate iš eilės po pratęsimo.

„Žinojome, koks svarbus šis pusfinalis tokiai mažai šaliai kaip Kroatija. Mes rungtynes pradėjome lėtai, bet parodėme savo charakterį ir laimėjome po praleisto įvarčio, taip kaip ir rungtynėse, kurias žaidėme prieš tai“, – džiaugėsi I. Perisičius.

Futbolininkas taip pat prisiminė prieš 20 metų vykusius įvykius, kai jis namuose stebėjo tuomet bronzinį Kroatijos žygį pasaulio futbolo čempionate: „ Prieš 20 metų aš galėjau tik pasvajoti, kad žaisiu nacionalinėj rinktinėj ir įmušiu vieną svarbiausių įvarčių, kuris komandą atves į finalą“.

AFP/Scanpix nuotr.

Kroatija tapo 13 šalimi, patekusia į pasaulio futbolo čempionato finalą.

Stebėkite pasaulio futbolo čempionato finalą sekmadienį 17.45 val per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT.lt