Sportas

2018.07.12 08:41

„Stumbro“ treneris M. Barreto prieš debiutą Europos lygoje turi gerą nuojautą

ELTA2018.07.12 08:41

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės laimėtojų Kauno „Stumbro“ futbolininkų ketvirtadienį Alytuje laukia svarbiausios rungtynės klubo istorijoje – debiutinis mačas Europos lygos atrankos turnyre su Kipro vicečempionu Limasolio „Apollon“.

Kipro futbolas „Stumbro“ vyriausiajam treneriui Mariano Barreto yra puikiai pažįstamas. Šioje šalyje jis dirbo 2007–2008 metų sezone, kai buvo vyriausias Limasolio AEL ekipos treneris. Simboliška, kad po dešimties metų jo auklėtiniams teks stoti į kovą su kitu Limasolio klubu „Apollon“.

„Pagaliau ta diena atėjo. Žaidėjai žino, kad neužtenka vien būti Europos lygoje, privalome būti konkurencingi ir siekti maksimalaus rezultato. Mes sunkiai dirbame ir mūsų darbo vaisiai gerai matomi A lygos lentelėje, kur esame treti. Po praėjusio sezono mūsų komanda praktiškai nepasikeitė, tačiau jauni vaikinai sparčiai tobulėja ir aikštėje rodo geresnį futbolą“, – susitikimo išvakarėse Kaune surengtoje spaudos konferencijoje mintimis dalinosi M. Barreto.

„Kipre esu dirbęs, tiesa tai buvo senokai. „Apollon“ yra klubas, kuris nuolat kovoja dėl aukščiausios prabos apdovanojimų. Praėjusiame sezone jis tik nežymiai atsiliko nuo čempiono APOEL. Žinome, kad nebus lengva, privalome išlikti maksimaliai susitelkę ir laikytis žaidybinio plano, tuomet pergalę pasiekti tikrai įmanoma. Tikime savimi, žaisime namuose ir stengsimės tuo pasinaudoti. Tikiuosi, kad publika Alytuje mus palaikys, tai puikus miestas ir labai jaukus stadionas“, – tęsė „Stumbro“ treneris.

Tuo tarpu Kauno ekipos kapitonas Rimvydas Sadauskas pripažino, kad šios rungtynės bus vienos įsimintiniausių jo karjeroje.

„Tai bus ypatingos rungtynės. „Stumbras“ yra klubas, su kuriuo užaugau ir kuriame pradėjau savo kelionę A lygoje, ir štai mes esame čia – Europos lygoje. Nemanau, kad bus papildomas jaudulys, žinome savo vertę ir tikrai ne veltui esame treti Lietuvos čempionate. Į aikštę eisime tik laimėti. Esame pasiruošę, svarbiausia laikytis žaidybinio plano ir viskas bus gerai“, – optimistiškai kalbėjo R. Sadauskas.