Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

„Žalgirio“ treneris M. Zubas: esame labai patenkinti, tačiau atlikta tik pusė darbo

Paulius Cubera, 15min.lt 2015.09.08 13:45

Po pergalės UEFA Europos lygos atrankos antrojo rato rungtynėse namuose Vilniaus MFD „Žalgirio“ treneris Marekas Zubas teigė, kad itin džiaugtis dar negalima, nes liko mačas išvykoje.

Po pergalės UEFA Europos lygos atrankos antrojo rato rungtynėse namuose Vilniaus MFD „Žalgirio“ treneris Marekas Zubas teigė, kad itin džiaugtis dar negalima, nes liko mačas išvykoje.

„Turėjome tikrai daug progų įvarčiams ir galėjome laimėti net 4:0, tačiau svarbiausia, kad sugebėjome iškovoti pergalę. Aš labai patenkintas savo žaidėjais, jų užsidegimu ir darbu aikštėje“, – po mačo teigė lenkas M.Zubas.

Treneriui pro akis, žinoma, nepraslydo ir pilnas LFF stadionas bei itin aktyviai Vilniaus klubą palaikę sirgaliai.

„Buvo nuostabu matyti pilną stadioną, žmones, kurie labai karštai sirgo“, – džiaugėsi M.Zubas.

Vis dėlto futbolo specialistas ragino neskubėti pernelyg džiaugtis, nes Armėnijoje žaisti bus sunku.

„Taip, esame patenkinti, kad laimėjome, tačiau atlikta dar tik pusė darbo. Jų komandoje yra surinkti panašūs ir tikrai įdomūs žaidėjai, vienas iš jų – 17-asis numeris, žaidė Lenkijoje, tad turėjau progą jį pažinti.

Armėnijoje žaisti bus sunku, ten labai aukšta temperatūra, kitokia aikštės danga, tad mums tikrai bus nelengva. Padaryta tik pusė darbo, tad turėsime rengtis labai atsakingai“, – pažymėjo „Žalgirio“ vedlys.

Tuo tarpu Armėnijos klubo „Pyunik“ strategas Rafaelis Nazaryanas teigė, kad iš Vilniaus klubo tikėjosi net daugiau. Futbolo specialisto teigimu, „Žalgirio“ futbolininkai žaidė kur kas geriau ir kontroliavo situaciją, o jo žaidėjus iš vėžių išmušė įvartis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi