Naujienų srautas

Sportas2013.07.17 19:04

„Formulės-1“ savininkas apkaltintas kyšininkavimu

2013.07.17 19:04

Vokietijos prokurorai pateikė kaltinimus „Formulės-1“ teisių savininkui Bernie Ecclestone`ui kyšininkavimo byloje, skelbia BBC.

Vokietijos prokurorai pateikė kaltinimus „Formulės-1“ teisių savininkui Bernie Ecclestone`ui kyšininkavimo byloje, skelbia BBC.

Kaltinimai susiję su 44 mln. JAV dolerių išmoka vokiečių banko „Bayern Landesbank“ bankininkui Gerhardui Gribkowskiui. Tai susiję su „Formulės-1“ akcijų pardavimu.

B. Eklestounas teigė sumokėjęs G. Gribkowskis, norėdamas išvengti Jungtinės Karalystės mokesčių tyrimo dėl „Formulės-1“ akcijų pardavimo 2006 metais. Jis neigia, kad išmoka buvo papirkinėjimas.

G. Gribkowskiui teismas skyrė aštuonerių su puse metų laisvės atėmimo bausmę.

Kalbėdamas su „Financial Times“ trečiadienį B. Eklestone`as sakė: „Ką tik kalbėjau su savo advokatais, kurie gavo kaltinimus. Jie buvo išversti į anglų kalbą“.

Paklaustas, kaip reagavo į kaltinimus, B. Eklestone`as atsakė: „Mes ginsimės tinkamai. Tai bus įdomi byla. Gaila, kad taip įvyko“.

B. Eklestone`as iki rugpjūčio vidurio turi atsakyti į kaltinimus. Tada teismas spręs, ar bylos svarstymą perkelti į teismą, kuris gali prasidėti rugsėjo viduryje.

Jeigu bus įrodyta „Formulės-1“ teisių valdytojo kaltė, jam gresia laisvės atėmimo bausmė, kuri, jo teigimu, priverstų jį atsistatydinti iš „F-1“ vadovo posto.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi