2018.06.28 17:15

Fiasko patyrusios Vokietijos trenerio likimas paaiškės po susitikimo su federacija

ELTA2018.06.28 17:15

Vokietijos futbolo rinktinės, kuri savo pasirodymą pasaulio čempionate Rusijoje baigė po grupių varžybų etapo, trenerio Joachimo Lowo likimas paaiškės po susitikimo su nacionalinės futbolo federacijos vadovais, praneša Vokietijos žiniasklaida.

Vokietijos federacijos prezidentas Reinhardas Grindelis teigė po lemtingo pralaimėjimo 0:2 Pietų Korėjai trečiadienį susitikęs su J. Lowu, skelbia savaitraštis „Sport Bild“.

„Mes sutarėme, kad po kelių dienų aptarsime, kaip viskas turėtų tęstis“, – sakė R. Grindelis.

Pasaulio čempionų titulą gynę Vokietijos futbolininkai planetos pirmenybėse 0:1 nusileido Meksikai, 2:1 įveikė Švediją bei 0:2 turėjo pripažinti Pietų Korėjos pranašumą. 3 taškus surinkę vokiečiai F grupėje liko paskutiniai – ketvirti. Kelialapius į aštuntfinalį iškovojo po 6 taškus pelniusios Švedijos ir Meksikos rinktinės.