Sportas

2018.06.15 09:01

Aistros Graikijoje: L. Lekavičiaus konfliktas ir galingas „Panathinaikos“ pareiškimas

15min.lt2018.06.15 09:01

Atėnų „Panathinaikos“ klubas 76:92 pralaimėjo ketvirtąsias Graikijos lygos finalo serijos rungtynes prieš Pirėjo „Olympiakos“, tačiau aistros kunkuliavo ir po susitikimo.

Pačioje mačo pabaigoje Lukas Lekavičius įsivėlė į susistumdymą su Georgiosu Bogrisu. Laimei, didesnio konflikto pavyko išvengti.

Serijos rezultatas tapo lygus, bet, net ir turėdami viltį triumfuoti lemiamose rungtynėse, „Panathinaikos“ atstovai ėmėsi įdomios taktikos.

Oficialioje klubo svetainėje išplatintas pranešimas, kuriame kritikos lavina užpilti ne tik teisėjai, bet ir rungtynių komentatorius.

„Tikime, kad „Olympiakos“ neturi jokių priekaištų ponui Koromilasui (teisėjas). Jį visomis prasmėmis rėmė „Olympiakos“ savininkai. Taip pat ir Vassilis Skountis (komentatorius). Jis už emocijas eteryje nusipelnė vietos ant „Olympiakos“ palaikymo komandos suolelio. Po šiandienos jis galės lankytis tik Taikos ir draugystės stadione“, – rašoma ironijos persmelktame „Panathinaikos“ pranešime.

Prieš ketvirtadienio rungtynes šalia Pirėjo arenos buvo numestas molotovo kokteilis, sukėlęs nemenką gaisrą. Sprendžiant pagal „Pao“ pranešimą, būta ir daugiau incidentų.

„Įdomu, koks sporto teismo sprendimas dėl to, kas įvyko prieš rungtynes. Tik trys sužeisti policijos pareigūnai, sudegęs autobusiukas ir muštynės“, – dėstoma „Panathinaikos“ išplatintame tekste.

Sekmadienį lemiamos amžinų priešų rungtynės dėl Graikijos lygos titulo vyks OAKA arenoje.