Sportas

2018.06.14 17:27

N. Kesminas – apie FIFA 2018 favoritus ir šeimininkų šansus

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, Lietuva“, LRT.lt2018.06.14 17:27

Kiekvieno futbolo čempionato favoritai paprastai būna tie patys – Brazilija, Vokietija, Ispanija – taigi ir šiemet didesnių netikėtumų laukti nereikėtų, sako futbolo komentatorius Nerijus Kesminas.

„Prieš 2016 m. Europos čempioną visiems kalbėjau: „Pamatysit – Velsas parodys.“  Ir parodė. Šiame čempionate aiškaus favorito tarp mažo kalibro komandų nematau, nors iššauti gali Kolumbija ar tas pats Senegalas“, – spėja komentatorius.

Tuo metu čempionato šeimininkės Rusijos galimybes N. Kesminas vertina skeptiškai.

„Nemanau, kad Rusija yra favoritė. Jie patys taip, tiesą sakant, nemano. Ir jeigu jie išsikapstytų iš grupės, jau būtų gerai. Šiandien yra startas, jiems svarbu parodyti save. Pirmose rungtynėse jie žaidžia su tokia komanda (Saudo Arabija – LRT.lt), kuri yra realiai įveikiama. Tai šiandien gali būti ta diena, kai rusai turės savo šventę, o ar tų švenčių bus daugiau, labai abejoju“, – sako N. Kesminas.

Visas pasaulio futbolo čempionato naujienas, turnyrinę lentelę ir rungtynių tvarkaraštį galite rasti specialiame LRT.lt polapyje fifa2018.lrt.lt.

LRT.lt savo skaitytojams siūlo ir žaidimų. Jau galite spėti, kas susirungs čempionato finale. Taip pat kiekvieną darbo dieną trijose naujienų portalo LRT.lt naujienose slepiasi po pasaulio futbolo čempionato taurę. Konkurse dalyvaujantis puslapio lankytojas kasdien turi rasti vieną iš šių taurių, o naujienų nuorodas įkelti į anketą.

Čempionato rungtynes nuo birželio 14 d. žiūrėkite tiesiogiai per LRT TELEVIZIJĄ, LRT KULTŪRĄ, LRT.lt.