Sportas

2018.06.14 07:38

Prasideda FIFA 2018 transliacijų maratonas: ką reikia žinoti LRT žiūrovams

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.06.14 07:38

Jau ketvirtadienį prasidės taip ilgai lauktas pasaulio futbolo čempionatas. Per mėnesį LRT savo žiūrovams parodys visas 64 šio turnyro rungtynes.

„Pirmosios 15 čempionato dienų bus labiau įtemptos, po 3–4 rungtynes kasdien, kai kam gal atostogų reikės. Po to bus šiek tiek lengviau, šiokios tokios pauzės ir galiausiai finalas liepos 15 dieną. Reikia ruoštis tikriems futbolo išbandymams prie televizoriaus ekrano kartu su LRT“, – apie artėjantį futbolo transliacijų maratoną pasakoja LRT sporto prodiuseris Ramūnas Grumbinas.

Anot jo, dažniausiai rungtynės prasidės 15:00, 18:00 ir 21:00 val. Tiesa, kai per dieną bus žaidžiamos 4 rungtynės, pirmosios rungtynės gali prasidėti ir anksčiau. Visą rungtynių tvarkaraštį galite rasti – čia.

Beje, R. Grumbinas LRT žiūrovus televizorius ar kompiuterius ketvirtadienį ragina įsijungti pusvalandžiu anksčiau – 17:30 val., mat bus galima išvysti ir čempionato atidarymo ceremoniją, apie kurią jau yra šiek tiek žinoma.

„Jei Rusijoje vyksta pasaulio čempionatas, tai šalies vadovas tikrai pasinaudos proga ten kalbėti. (...) Šiek tiek praskleistas paslapties šydas ir aišku, kad tarp daugybės žvaigždžių renginyje bus dainininkas Robbie Williamsas. Futbolo atidarymo renginiai kuklesni ir labiau sukoncentruoti – 15 minučių, kelios dainos. Pasaulio futbolo čempionate, kaip pridera, visas dėmesys – futbolui“, – teigia pašnekovas.

Po šios ceremonijos visas dėmesys nukryps į atidarymo rungtynes, kuriose susitiks Rusijos ir Saudo Arabijos komandos.

O iki jų daugiausiai kalbama apie komandų pasiruošimą, atvykimą į Rusiją. Apie tai ir kitas svarbiausias čempionato naujienas skaitykite specialiame čempionatui skirtame LRT.lt puslapyje – FIFA2018.lrt.lt.

Rungtynes žiūrėkite per LRT TELEVIZIJĄ, LRT KULTŪRĄ ir naujienų portale LRT.lt.