Sportas

2015.09.08 13:45

Lavrinovičiai atvyks į rinktinės stovyklas

basketnews.lt 2015.09.08 13:45

Broliai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai nusprendė šią vasarą padėti nacionalinei komandai.

Broliai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai nusprendė šią vasarą padėti nacionalinei komandai.

Darjušas pirmadienį ryte tinklalapiui BasketNews.lt prisipažino važiuojantis į antradienį Palangoje prasidedančią pirmąją nacionalinės komandos treniruočių stovyklą.  

„Mes visą laiką norėjome atstovauti rinktinei ir ginti Lietuvos garbę, tačiau šią vasarą reikėjo išspręsti nemažai asmeninių klausimų. Vis dar neturime pasirašę kontraktų ir nežinome, kur žaisime kitą sezoną, tačiau galiausiai nusprendėme, kad reikia padėti rinktinei“, – tinklalapiui BasketNews.lt teigė Darjušas.  

Nacionalinės komandos kandidatai Palangoje renkasi jau pirmadienį, o antradienį ryte dalyvaus pirmoje bendroje treniruotėje, kuri bus atvira ir žiniasklaidos atstovams.

Šiuo metu žmonos gimtajame mieste Permėje viešintis Kšištofas prie komandos turėtų prisidėti artimiausiomis dienomis. Asmeninius reikalus tvarkančiam puolėjui leidimą atvykti keliomis dienomis vėliau davė rinktinės treneriai.

Jis kartu su broliu dar praėjusį penktadienį nebuvo tikras, ar atvyks į rinktinės stovyklas, tačiau po pokalbių su komandos strategu Jonu Kazlausku ir Lietuvos krepšinio federacijos vadovais nusprendė atvykti į rinktinės stovyklas.

Darjušas praėjusį sezoną Eurolygos turnyre vidutiniškai rinkdavo po 8,9 taško ir atkovodavo po 3,8 kamuolio per rungtynes. Kšištofas pelnydavo po 8,5 taško ir atkovodavo po 4 kamuolius per susitikimą.