Sportas

2018.06.05 20:32

Pribloškianti žinia iš už Atlanto: Š. Jasikevičius – kandidatas treniruoti „Raptors“

15min.lt2018.06.05 20:32

Eurolygą dar tik pradedantis užkariauti Kauno „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius – kandidatas treniruoti „Toronto Raptors“, skelbia ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowskis.

Pasak žurnalisto, „Raptors“ prezidentas Masai Ujiri kalbėjosi su Šaru dėl vyriausiojo trenerio vietos. 

ESPN rašo, kad su „Žalgirio“ treneriu M.Ujiri gyvai susitiko savo viešnagės Europoje metu. 

Toronto klube rungtyniauja ir Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas.

Praėjusiame sezone „Raptors“ Rytų konferencijoje užėmė pirmąją vietą, bet jau antrajame atkrintamųjų etape krito prieš „Cleveland Cavaliers“ ir dėl to krito trenerio Dwane`o Casey galva.

Anksčiau Šaras buvo sietas ir su eile Eurolygos komandų: Tel Avivo „Maccabi“, „Barcelona“ ir net Maskvos CSKA.

Žinoma, Lietuvoje neblėso tikėjimas, kad Š. Jasikevičius liks Kaune, tačiau tai gali būti sunkiai įkandama misija dėl per plonos „Žalgirio“ piniginės. Treneris Kaune uždirbo apie 500 tūkstančių, bet specialistai kalba, jog per šį sezoną specialisto vertė pakilo bent du kartus.

Prieš Eurolygos finalo ketvertą Šaras, duodamas interviu 24sek, sakė, kad kol kas darbu už Atlanto nesidomi.

„Jeigu būtų koks nors pasiūlymas ar susidomėjimas, gal pradėčiau galvoti. Daug kas kalbina važiuoti į vasaros lygas. Ir noriu, ir nenoriu, nes vasarą, užuot besiilsint ir būnant su šeima, trenktis į Las Vegasą ar kažkur.... Kai tiek išsikrauni per sezoną, norisi pailsėti, nutolti nuo krepšinio. Ir įdomu, ir nesinori – tų minčių yra visokių.

Bet dabar nežinau – koncentruojuosi į darbą kaip Eurolygos treneris. Vis dėlto čia yra neeilinis darbas, nes tų darbų tik 16. Jį gauti ir išsilaikyti labai sunku. Tą reikia suvokti“, – tada kalbėjo Š. Jasikevičius.