Sportas

2018.06.04 15:29

Geros naujienos Egipto futbolo rinktinei: M. Salah sparčiai sveiksta po peties traumos

LRT.lt2018.06.04 15:29

Socialiniame tinkle „Instagram“ sekmadienį patalpinta peties traumą besigydančio Egipto futbolo rinktinės lyderio Mohamedo Salah nuotrauka įžiebė viltį Egipto futbolo rinktinės sirgaliams.

Asmeninėje puolėjo paskyroje patalpintoje nuotraukoje M. Salah matomas darantis peties stiprinimo pratimą, o po nuotrauka parašyta „geri pojūčiai...“

Prie Egipto nacionalinės ekipos „Instagram“ paskyroje taip pat patalpintos nuotraukos yra prierašas „greitai“.

Egiptietis peties traumą patyrė gegužės 26 dieną Kijeve vykusiame Čempionų lygos finale, kur jo atstovaujama „Liverpool“ ekipa susitiko su Madrido „Real“ komanda.

Tuomet, sužaidus mažiau nei 30 minučių, po susidūrimo su Sergio Ramosu jis nesėkmingai krito, o jo ranka palindo po „Los Blancos“ gynėju.

Iškart po finalo buvo manoma, kad trauma itin rimta.

„Jis patyrė itin sunkią traumą. Manau, kad tai raktikaulio arba peties sužeidimas. Tai neatrodo gerai. (...) Tai labai blogos žinios Mohamedui, mums, Egiptui. (...) Tai sporto dalis, kurios aš nemėgstu“, – spaudos konferencijoje kalbėjo „Liverpool“ treneris Jurgenas Kloppas.

Tačiau padarius išsamesnius tyrimus gydytojai teigė, kad egiptietis bus pasiruošęs pirmosioms jo nacionalinės ekipos rungtynėms su Urugvajumi birželio 15 dieną.

Visas čempionato rungtynes žiūrėkite nuo birželio 14 d. tiesiogiai per LRT TELEVIZIJĄ, LRT KULTŪRĄ, LRT.LT.