2018.05.26 20:38

LFF taurės turnyre – įtikinamos „Stumbro“ ir „Žalgirio“ pergalės

lrytas.lt2018.05.26 20:38

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyre šeštadienį tęsėsi 1/16 finalo etapo kovos. Į varžybas įsijungė ir trys šalies elito – A lygos – komandos. Antrąją vietą A lygos pirmenybėse užimantis Vilniaus „Žalgiris“ svečiuose susitiko su Kretingos ekipa ir įveikė aikštės šeimininkus rezultatu 3:0 (3:0).

Žalgiriečiai visus įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje (7-ąją, 11-ąją ir 40-ąją minutėmis). Iš pradžių pasižymėjo Louisas Ogana, o po kelių minučių po jo perdavimo įmušė Tomašas Malecas. Kėlinį tiksliu smūgiu baigė Karolis Uzėla.

Kauno „Stumbras“ išvykoje egzaminavo Kėdainių futbolininkus ir sutriuškino varžovus 6:0 (4:0). Įvarčiai į kėdainiečių vartus krito 11-ąją, 21-ąją, 39-ąją, 45-ąją, 69-ąją ir 86-ąją minutėmis. Du įvarčius pelnė Levanis Macharašvilis, po kartą pasižymėjo Kgaogelo Mapemba Sekgota, Alseny Bah, Jardelis Nazare'as ir Marcosas Junioras

Klaipėdos Atlantas varžovų aikštėje priima Vilniaus „Vyčio“ iššūkį.