Sportas

2018.05.07 10:10

Ballų serialo tęsinys: „lūzeriu“ išvadintas Šeškus ir nauja „žaidimų aikštelė“ Gdynėje

DELFI.lt2018.05.07 10:10

Lietuvą palikusi Ballų šeima mūsų šalies dar nepaliko savo seriale. Naujausioje realybės šou „Ball In The Family“ laidoje – trūkusi LaVaro kantrybė „Vytauto“ treniruotėje, „lūzeriu“ išvadintas Virginijus Šeškus ir bent jau laikina LiAngelo Ballo triumfo akimirka.

Naujoji serija prasideda nuo „Vytauto“ treniruotės ir V. Šeškaus keiksmų – mat pusę treniruotės šlifuotas derinys dėl brolių Ballų taip ir nepavyko.

„Jau nusibodo“, – palydėdamas savo susierzinimą necenzūruotu keiksmažodžiu rėžė „Vytauto“ strategas.

Treniruotę stebėjęs LaVaras sureagavo – pasišaukė savo sūnus ir išėjo. Vėliau rėžė į kamerą: „Komandos pastangos silpnos, moralė bloga – nieko pozityvaus. Apskritai situacija tragiška, treneris – įrodė esąs „lūzeris“.“

Naują tobulėjimo stotelę Ballų šeimos galva nusprendė apžiūrėti Lenkijoje kartu su Tomu Pačėsu – buvusiu ilgamečiu Gdynės „Asseco“ komandos žaidėju ir treneriu.

Pažiūrėjęs rungtynes LaVaras trynė rankomis: „Norėjau įvertinti situaciją šiame klube. Žaidžia čia greitai, matau gražius dėjimus. Melo galėtų įelektrinti visą šią 5 tūkst. vietų areną. Tai bus ir gera stotelė Melo.“

Išgirdęs naujieną, kad kitą sezoną kelsis į Gdynę, Melo nedaugžodžiavo – tėvas geriausiai žino, ko jam reikia.

Tiesa, pastarąjį savaitgalį naujoji LaMelo karjeros stotelė jau tapo aiški.

Laidoje veiksmas šokinėjo ir į Naująjį Orleaną, kur Lonzo Ballas su „Lakers“ žaidė rungtynes ir leido laiką kartu su savo besilaukiančia drauge Denise. Abu dalinosi rūpesčiais apie būsimą tėvystę.

Pabaigoje užfiksuoti kadrai, kai LiAngelo pasirašo paraišką į NBA naujokų biržai.

„Žingnis po žingsnio“, – džiūgavo LaVaras, šią dieną pavadinęs ypatinga.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt